Narkomanas, padugnė Kontenis nesės iki gyvos galvos…

Nuotrauka: alfa.lt

Galbūt neetiška ant mirusio berniuko atminimo statyti ruletinį stalą, žetonus, tačiau mes visi suvokiame, kad tai rezonansinis 2017metų įvykis, prieš kurį nublanksta  Kildišienės apatiniai ir  Verygos kova su girtavimu.

Neabejoju, o mano kaip profesionalaus sporto analitiko intuicija yra išdirbta ne 1metus, jog išgama iki gyvos galvos negaus.Nesvarbu, kad paaiškėjo egzekucijos su mažyliu mozaika, arba gaus 14metų kokia, arba psichiatrinis gydymas.

Nulis yra mūsų teismai, teisėsauga, apskritai šis įvykis, pareigūnų abejingumas užkirto kelią  Lietuvą vadinti sveika, demokratine šalimi, čia jokie užsieniečiai net neketina investuoti, o gryžti emigrantams nėra dėl ko.

Nuo pat 10val.ryto berniukas buvo čaižomas viskuo, nes klonas prisipažino, kad kanapių galiukus rūko, tad visa ta inkvizicija jam buvo migla ir tamsa akyse.

Monika negelbėjo, nes akla, fanatiška, hitlerinė vos nemeilė sugulovui viską nustelbė, juk ir po paskutinio sumušimo pas auklėtoją darė vaikui spaudimą, kad juk pats kritai, pats.

Nebuvo galima paaiškinti  Jonaitienės motyvų pasmaugiant vaikus, šitoje tragedijoje neįmanoma racionaliai mąstyti sveiku protu. Žinoma, kad motinai būtina prisiūti bendrininkavimą nužudant vaiką, nes matant kruviną veidą, kūnelį, pasikeisti prišiktus stringus kogero ir nueiti lyg į parodą pagooglinti darbo biržoje yra psichiškai nesveiko padaro elgsena.

Mirtis ištiko vaikui trenkiantis atbulam į radiatorių.Parsivilkus iš biržos maždaug 15val.paskambinus greitąjai, šansai minimalūs išgelbėti berniuką buvo, nes atvežus į klinikas vėliau buvo konstatuota, kad sužalojimai su gyvybės funkcijomis nesuderinami.

Ką gali pasiūlyti vaistinė mirštančiam vaikui, kokie galimi medikamentai be tyrimų, apžiūros?

Valdininkai bus išsukti šitoje tragedijoje kaip visada kiek jie atsakė už Saviečius? Senelių gyvenimas skilo į šukes ir ant kapo pamačius angeliuką su skaudžiomis eilutėmis širdis vėl apsipils krauju.

Nemanau, kad Monika izoliatoriuje ramiai praryja kąsnį, idant nepagaištų, nes po tokio jos žesto negaliu vadinti žmogaus asmenybe.

1kaime kur dirbau pedagogu buvo kauptuku sukapota žmogaus galva, nukraujavo, mirė.Budeliui berods 10metų tik, o sugėrovei laisvė, nes toje sodyboje vyko dideli baliai.

Paulikas pražudo 3vaikus ir laisvė, jau Achremovas- laisvė, o čia narkomanas zekas gailisi, kodėl jo nereabilituoti?

Total
0
Dalinasi
Related Posts