Tarp garbės ir vienašališkos žiniasklaidos.

LŽS   nedomina ir net nėra minčių ten stoti, nes jeigu Miliūtė, Jakilaitis atvirai užsiėmė agitavimais, ėjimais po butus, kas iš esmės nepriguli žiniasklaidos etikos kodeksui- ctl.lt netoleruos išsigimusio savo asmenybės nusipiginimo.

Vėmiau, kai teko stebėti kaip 1 Jurbarko laikraštėlio, kuriam vadovauja kogero 40metų nenorintis pyktis su valdžia ponas, paparacis mėgavosi iki ausų šypsodamasis ir pyškindamas Algimantą Liaudaitį.

Buvo užtikrintu, kad sės, byla rimta, o kad aš jį gyniau dar pamatysiu kas teisus, esu plieniniu atletu, verta duoti per ausį.

Gal neveltui žmonės pasigedo Daivos Bartkienės,kuri darbuojasi,,Šilalės artojuje”.

Bet neapie ją tema.Faktas, kad seni rajoninių leidinių vilkai nesidomi kiek vienašališkai gali jų darbuotojai priimti sprendimus rašant faktus yra akivaizdus, kad kritikuojamam asmeniui turi būti suteikta teisė pasisakyti, o šiuo aspektu Liaudaitis iškarto buvo giljotinuotas.

Net ir pavaduotoja vaikų namų pasmerkė jo būk tai amoralų elgesį, pati gavusi nuobaudą dėl laiku neužkirsto kelio informavimui apie negražius dalykus.

Ctl.lt šaltinio duomenimis Liaudaitis seniai buvo taikiniu dėl gaunamų pinigų už vaikus, jo kėdė buvo šilta, pelninga.Patys vaikai su jais mėtant į krepšį buvo susiskirstę į skirtingas barikadas, ignoravo ten buvusią 1darbuotoją.Aš aktyviai gyniau buvusį direktorių, todėl nusišalinau nuo savanorystės, gavęs dar info koks esu pasikėlęs.

Taip, neverta jaunimui leistis ant sprando kakojamam, reikia būti biednu, bet teisingu.

Ctl.lt šaltinio duomenimis 1moteris buvo suinteresuota kėdės užėmimu, labai stengėsi pakartinti gyvenimą buvusiam direktoriui.Šis manę įspėjo su kokiais žmonėmis teks susidurti Viešvilėje, kad jaunimas yra primokintas, chamai, latrai.

Ten beje kontrabandininkų gūžta yra, nes netolimas kelias iki Pagėgių, kita dalis miestelio padorūs darbininkai, dažniausiai verčiasi stogdengyste.

Liaudaitis išliko garbingas, nesivėlė į bereikalingas diskusijas, o advokatas sąmoningai liepė prisipažinti, taip išvengiant baudžiamosios atsakomybės, nes jei esi teisus poto viską neigti baigiamojoje stadijoje verta.

 

Total
80
Dalinasi
Related Posts