Ar yra logikos Lietuvos teisinėje sistemoje?

Sritys, kurios dar sakykime tenkina savo veikla, logika, kokybe yra pagal finansavimo kaštus- sportas, bibliotekos, ugniagesių darbas.Visa kita yra komedijos ir klaikuma.

Įstatymai Lietuvoje kurpiami mėnulio pilnaties principu.Kaip diena- taip naujiena, reformos veja reformas ir eiliniam tūlui nėra kada net ramiai kvėpuoti.

Visiškas chaosas yra Lietuvos teisinėje sanklodoje, baudžiamojo kodekso kūrime ir pan.Jeigu pastebėjote netgi diskusijų, forumų nėra šiuo klausimu.Teisėjos plaktukas nuskambėjo- sprendimas nekvescionuojamas.

Pabandykime polemizuoti, beje ctl.lt vienas nedaugelio pasvarstomojo pobūdžio portalų visoje žiniasklaidos medijoje.

Šiauliuose galimai nužudyta 7mėnesių mergaitė, patėvis paleistas su raštišku pasižadėjimu.Normalioje demokratinėje šalyje klaustukų ikiteisminiame procese nepaliekama, kaltas, esi įkardomas ir tiek žinių.

Kad ir berniuko nužudymo kontekste, plepa prokuroras, kad praeityje smurtavo motina prieš vaiką- tačiau pilstoma insinuacijom su galimai, menamai.

Kodėl nelengva gauti psichiatrines ekspertizes ir tos pačios Almos Bružaitės nužudytų vaikų byla buvo slepiama po 9spynomis.

Kur Medininkų aukų kūnų žaizdų balistinės ekspertizės ir liudininkų parodymai? Ir jeigu Gorienė rašo 2knygą apie šią taip vadinamą vendetą, kodėl ji nėra užtąsoma po teismus, gal neviskas ten jau taip aišku?

1  kaimelyje kur dirbau žmogeliui gertuvių metu kauptuku sužalota galva ir jis mirė.Ilgai vyko apklausos, protokolai ir vykdytojui tik 10metelių kalėjimo, o saučiastnicai draugei- nieko.

Dabar prapuolus Plungės merginai kažkur Žeimių kaime rašo 1portalas, kad už laisvės apribojimą iki 4metų?

Cirkai be bilietų.Visi atvirai kalba, kad nežinia kiek žmonių išpjovus gausi iki gyvos galvos, todėl ir Kontenis mano galva 14metukų tik tūps.

Dabar įsigudrinta persekioti raginančius emigruoti- net 4metai cypės šviečiasi.O ES sprendimų nevykdymas, nusavintų pensijų negrąžinimas jau į teisminius rėmus nepatenka.Dulkinsim tavę žmogeli dieną ir naktį, nebandyk triukšmauti- gausi guminių kulkų.

Total
2
Dalinasi
Related Posts