Lokys ir kupranugaris pabėgo iš zoologijos sodo Ufoje ( Video )

17:09 2016 kovo 27

Jei kupranugarį pavyko sugauti gatvėje žmonėms ir policijai apsupus, tai su rudają meška sunkumų buvo daugiau …

– Turim naują darbuotoją. Jis valė narvus ir pamiršo užsklęsti vartus, todėl jie ir pabėgo. Laimei, jie ne toli sugebėjo pabėgti. Šiuo metu gyvūnai sugauti ir pavojaus niekam nekelia, – agentūrai sakė LifeNews sakė zoologijos sodo savininkas.

Kaip TASS-ui pareiškė Ufos mero spaudos tarnyba, rudasis lokys “pabėgo iš narvo ir ėmė klaidžioti zoologijos sodo teritorijoje.” Zoologijos parko darbuotojai umigdė lokį ir sugražino į voljerą.

Kilnojamo zoologijos parko „Bars“ direktorius Vladimir Aivazian incidente nemato nieko stebėtino. “Antalijoje ir Tailande kupranugariai dešimtimis vaikšto miestų gatvėmis ir jokio ažiotažo ten niekas nekelia, juolab, kad pabėgę gyvūnai jau savo narvuose, ir jokio pavojaus nėra”, – sakė spaudos tarnyba.

Установлена причина побега медведя и верблюда из зоопарка в Уфе 2

O kupranugaris Jaša, kaip matote nuotraukoje ir vaizdo įraše išėjo „pagastroliuoti“ už parko ribų ir greta esančiose Ufos rajono Chernikovka gatvėse stebino pėsčiuosius ir pravažiuojančius. Labai greitai policijos, parko darbuotojai su praeivių pagalba buvo apsuptas, sugautas ir gražintas į savo voljerą.

Ufos zooparke “Bars” gyvena baltieji Amūro tigrai, ligrai, puma, lokiai, kupranugariai.

 

Paruošta pagal: http://tass.ru/proisshestviya/3154906 ir http://lifenews.ru/news/193075

Total
0
Dalinasi
Related Posts