Konservatoriai likviduos nenaudingus universitetus?

Įsakmiai kalba patriarcho anūkas visomis temomis, ką jau benorėti – senelio dar aktorinė mokykla. Aišku po 10 metų išsprūs jau frazės, kad tegul velniai tą  Paksą, tik jis kaltas dėl visų nelaimių, po 20 metų – šunauja, kas renkasi kitas partijas, o ne konservatorius, po 30 metų – noriu, bet jau negaliu…

Dabar teroristinių požymių įvardintoje partijoje galvos skausmas kaip likviduoti tokią aukštąją mokyklą kaip LEU [Vilniaus pedagoginis universitetas].Tai – universitetas, kurio vieną iš fakultetų baigiau, aukšto lygio paskaitos, reiklūs dėstytojai, sunkūs egzaminai, dabar praplėstos teatro, edukologijos studijos.

Kalbama apie modernų mokytoją, tačiau istorijos specialybė miršta, nėra stojančių.Kam naudinga studijuoti teoriją o praktikoje vaikams skelbti demagogiją? Nes tokia ponia,kaip Marija Čigrijienė pagrūmojo baudžiamuoju kodeksu, jeigu dergsite partizanų atminimą iki 4 metų belangės šunaujos jūs atstovai.O, kad tie miško broleliai be skrupulų gąsdino žmones, žudė, pliumpė samagoną, skaitoma vardan tos laisvės ir nepriklausomybės, kol rusų daliniai neišpleškino kaip ančiukus.

Kalbos apie Universitetų savivaldą yra niekinės, nes norima palikti tik VU, VDU, visos kitos būtų pavainikėmis, nereikia Klaipėdos, Šiaulių.

Ir taip atsitiks, jei dėdulės anūkas triumfuos. Kada socialiai konservatoriai apgynė žmogų? Sunaikinti kaimų maršrutai, mokyklos, darželiai ir lojalūs žurnalistai.

Šunauja anūkėli, gaila, jau nieko nebegaliu, tik sapne….

Total
84
Dalinasi
Related Posts