Lietuviškos spaudos grimasos

2006 metų rugsėjo 7 diena Lietuvos žiniasklaidos metraštyje paženklinta kaip gėdingo atentato prieš laisvą žodį žymė. Aurimas Drižius suimtas už nutekintus politikų pokalbius, susidomėjo VSSD ,apie kurį nuolat galvoju, nes dirba buvęs studijų kolega kvotęs Paksą jo apkaltos – vendetos procese. Paradoksalu, bet Darbo partija vėliau susigiedojo su Tvarka ir Teisingumu ir kursioko tėvelis buvo Uspaskicho partijoje. Net ir Valdas Adamkus, kurio šlepečių istorija mums atskleista, pasmerkė VSD reidą. Bet “Laisvas laikraštis” ėjo, eina, nebent spec.tarnybos užčiaups granatomis. O ką mes turime pozityvaus dar be Drižiaus, Gorienės, ctl.lt?

Lietuvos rytą, kuris įteigė tautai kokiu girtuokliu buvo Pociūnas, darė čiuriukų ir iškrito. Portalus, kuriuose nematau skirtingų duomenų dėl NBA, apie regbį, nebent pats išsiversi kokį puslapį, o metodika, rekomendacijos ,įdomūs interviu kam reikalingi?

Aš nematau sporto oficiozo, kodėl nieko nerašo garbinama LKF, LFF? Šitiek pasidaro reklamų, lėšų negali sukurti gero metodinio – analitinio dienraščio, tv, radijo, jeigu net kukli Rumunija turi savo regbio tv. Pas mus neįmanoma LSUTV, LEU TV? Aukštosios mokyklos taip pritrauktų studentus, dalintųsi patirtimi.

Dabar gyvename lyg ES, bet ar laisvai nusipirksi Der Spiegel, Berliner Zeitung? Rusiška spauda tapusi knygnešystės laikų preke. O gal mane domina Kataro spauda?

 

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts