Kam naudinga pilti purvą ant “Radviliškio kraštas” leidėjo Gedimino Lipnevičiaus?

Radviliškio meras – Antanas Čepanonis, pasistengė už drąsų žodį iš partijos pašalinti aktyvų, nebijantį oponuoti verslininką, Gediminą Lipnevičių. Tačiau pedagogas iš pašaukimo nenumatė, kad už jo sugėdinimą, susidorota nebus, nors teisiamasis konservatoriams garbės nepriduoda.
2014.07.18. geležinkeliečių miestas sulaukia naujo, drąsaus, nepriklausomo laikraščio “Radviliškio kraštas”, kuris pastaruoju metu atlaiko didžiulius valdininkų išpuolių gūsius. Į teismus leidėjas, Gediminas Lipnevičius, vaikšto kaip į šokių būrelio repeticijas.
Gyventojai sužinojo neskaidrius ES pinigų panaudojimo viražus, aplaidumą – “Gairelita” granulių kalnyno gaisro likvidavimo metu, viešinimo paslaugų sutarties nesilaikymą ir pan.
Kaip susitaikysi su tokia kritika, nesuradus dvasinių liumpenų ir kalakuto smegenų savininkus nesukurti naujo press produkto – “Radviliškio kraštas NE”?
Kur pažeidžiamas leidėjo privataus gyvenimo neliečiamumas, nesudaryta teisė kritikuojamam asmeniui, pilamas purvas be etikos, įrodymų.
Identifikavus adminą vis tik teks atsakyti į nemalonias užklausas.
1. Daktarų pažymos, kad leidėjas menkysta, menko protelio.
2. Foto, videomedžiaga dėl rinkėjų girdymo, papirkinėjimo.
3. Kokie asmenys iš alaus baro dirba redakcijoje?
Stebina tyla iš LŽS pirmininko Dainiaus Radzevičiaus ir etikos prievaizdų stovyklos. Tačiau manęs tai nebeglumina…
2004 m. Rolando Pakso apkaltos metu, laidoje “Be tabu” laidoje prezidentas nušviestas kaip degradas, sangulaujantis su Vytautu Šustausku, o telefoniniai pokalbiai mėtyti į kairę ir dešinę.
Kitas pasaulinio lygio bulvarlaikraštis sugeba apšmeižti mirusį saugumo karininką, esą girtas šlapinasi pro langą, net negavus ekspertų tyrimo išvadų.
Iki kokio žemo lygio nusirito mūsų savigarba, nekaltumo prezumcijos postulatai.
Nereik abejoti, kad šio “konkurento” užsakovai yra aukštuosius mokslus baigę asmenys, turintys loginės sekos supratimą, apsidraudimą nuo akistatos – posėdžių metu.
Laukite tęsinio…

Total
32
Dalinasi
Related Posts