Ko nederėtų dėvėti dalyvaujant vestuvėse?

Vasarą galima vadini vestuvių sezonu. Šilti orai ir galimybė vieną iš gražiausių gyvenimo švenčių surengti gamtos apsuptyje daugelį porų skatina vestuves planuoti būtent šiltuoju sezonu. Daugelis gavę kvietimą į vestuvių šventę sunerimsta dėl tinkamos aprangos pasirinkimo. Ne paslaptis, kad kiekviena šventė turi skirtingą aprangos kodą, todėl privalote gerbti jaunųjų pasirinkimą ir į šventė atvykti deramai apsirengę. Jeigu šią vasarą dalyvausite net keliose vestuvėse neverta galvoti, kad kiekvienai progai turėtumėte įsigyti vis naujus drabužius. Stilingi aksesuarai ir bateliai leis sukurti daug skirtingų įvaizdžių dėvint tą pačią suknelę. Tam, kad renkantis aprangą vestuvėms neprašautumėte pro šalį svarbu žinoti esmines stiliaus klaidas, kurių vertėtų vengti. Šiame straipsnyje sužinosite ko nederėtų dėvėti vestuvių svečias.

Balta spalva

Viena pagrindinių vestuvių taisyklių – nuotaka turėtų būti vienintelė dėvinti baltą aprangą. Baltus drabužius galite rinktis tik tuo atveju, jeigu to pageidauja jaunavedžiai. Venkite ne tik baltos spalvos, bet ir kitų panašių atspalvių. Kreminė, dramblio kaulo ir kitų tonų drabužiai yra per daug gretimi baltai spalvai, todėl verčiau rinkitės ryškesnį apdarą. Svarbu pabrėžti, kad moterys neturėtų atrodyti puošniau nei nuotaika. Dėl to, niekada nesirinkite suknelės, kuri gali priminti vestuvinę suknelę. Jeigu norite atrodyti kukliau ir šventės metu jaustis patogiai mokasinai iš miestomada.lt bus puikus pasirinkimas. Stilingi įspiriami bateliai šį sezoną yra labai madingi, todėl juos galite derinti net ir prie oficialios aprangos. Vestuvių metu leiskite sužibėti jauniesiems, o svečiai visada turėtų atrodyti kukliau. 

Džinsinis audiniai

Vis dar pasitaiko atveju, kai svečiai į vestuves ateina dėvėdami džinsus ar iš džinso pagamintus švarkus. Visai nesvarbu, kad organizuojama šventė yra kukli ir joje nedalyvauja daug žmonių – džinsinis audinys niekada neturėtų būti dėvimas svarbių švenčių metu. Jau nuo seno džinsai yra asocijuojami su darbo ar laisvalaikio apranga, todėl vadovaujantis etiketo taisyklėmis jie negali būti dėvimi vestuvių metu. Jeigu esate sportiško stiliaus moteris ir labai nemėgstate suknelių, rinkitės tiesaus kirpimo kelnes iki žemės. Jos ne tik atrodys stilingai, bet ir vizualiai prailgins jūsų figūrą. 

Per daug atviri drabužiai

Vestuvių metu visų žvilgsniai turi krypti į jaunavedžių porą, todėl bandyti atkreipti į save dėmesį seksualiais drabužiais yra nepagarbu. Laikykitės atokiau nuo per daug aptemptų ir labai trumpų suknelių, gilių iškirpčių. Stilistai rekomenduoja vienu metu išryškinti tik vieną moters kūno dalį. Pavyzdžiu,i jeigu norite demonstruoti savo kojas vilkėdamos trumpą suknelę pasirūpinkite, kad viršutinė rūbo dalis būtų uždara ir neatidengtų per daug kūno. 

Netinkami aksesuaraiSaulėtomis vasaros dienomis daili skrybėlaitė ir akiniai nuo saulės padeda neperkaisti. Vis dėlto, ypač daug vestuvėse dalyvaujančių dailiosios lyties atstovių daro didelę klaidą pasirinkdamos ypač didelius galvos apdangalus. Per didelės skrybėlės gali blokuoti vaizdą kitiems svečiams, ypač jeigu sėdite pirmose eilėse. Vietoje milžiniškų skrybėlių galite pasirinkti spalvingas šilkines skaras, kurios šį sezoną yra labai populiarios. Taip pat, privalu tinkamai pasirinkti avalynę. Prie puošnių drabužių nesirinkite sportinio stiliaus apavo. Kedai moterims turėtų būti dėvimi tik vakarinėje šventės dalyje, kai tiek svečiai, tiek jaunieji persirengia į patogesnius drabužius su kuriais galėtų šokti iki ryto.

Total
0
Dalinasi
Related Posts