Įvairiausi vištienos kepsnelių receptai

Kai turime labai mažai laiko, visada maistą norime pagaminti labai greitai. Daryti sudėtingus patiekalus gali užtrukti ganėtinai ilgai, todėl paprasčiau rinktis įprastą ir paprastą maistą. Vienas tokių variantų gali būti vištienos kepsneliai. Juos ganėtinai lengva paruošti, jų receptų yra labai nemažai ir juos galima valgyti tiek pietums, tiek vakarienei. Tad apie šio patiekalo receptus ir papasakosime plačiau šiame straipsnyje.

Klasikinis vištienos kepsnelių receptas

Jeigu norite pasigaminti greitus pietus ar vakarienę ir šaldytuve turite kelis gabalėlius vištienos filė, žinokite, kad vos per kelias minutes galite pasigaminti paprastus, bet labai skanius kepsnelius. Vištienos kepsnelių receptas yra labai paprastas ir jam reikia vos kelių ingredientų. Kad vištiena per daug neišsausėtų, ją reikėtų apvolioti miltuose ar džiūvėsėliuose. Prieš tai dar pamirkius kiaušinio plakinyje. Jeigu norite pagyvinti skonį, į miltus ar džiūvesėlius galite įberti norimų prieskonių. Kepsneliai turėtų būti kepami keptuvėje, jeigu gabalėliai nėra stori, jie keps labai greitai ir jau po kelių minučių galėsite mėgautis labai skaniais vištienos kepsneliais.

Traškūs vištienos kepsneliai

Turbūt dažnas mėgsta pasimėgauti ne tokiu sveiku maistu. Tačiau atradus kitokius pagaminimo būdus, galima valgyti kur kas skaniau ir sveikiau. Tikriausiai ne vienoje greito maisto restorane esate valgę traškios vištienos kepsnelius, kurie dažniausiai kepami aliejuje. Nors tai nėra pats geriausias pasirinkimas, tačiau tokio maisto kartais norisi. Tačiau juos nesunkiai galite pasigaminti namuose ir žymiai sveikiau. Traškūs vištienos kepsneliai gali būti kepami orkaitėje arba karšto oro gruzdintuvėje, kurioje aliejaus nėra. Kadangi vištienos kepsneliai turės iškepti greitai, jie neturėtų būti per daug stori. Internete galit rasti pačių įvairiausių tešlos receptų, tad tokį maistą nesunkiai pasigaminsite namuose ir tai bus puiki alternatyva ne tokiam sveikam maistui restoranuose.

Kitokie vištienos kepsneliai

Vištiena ir sūris yra ingredientai, kurie dera tarpusavyje. Tad iš jų galima iškepti labai skanius kepsnelius. Visi produktai taip pat yra paprasti, tad nesunkiai juos įsigysite parduotuvėje. Tokiems vištienos kepsneliams reikės vištienos filė, fermentinio sūrio, majonezo, krakmolo, kiaušinių, druskos. Vištienos filė reikia supjaustyti smulkiais gabalėliais, sūrį sutarkuoti ir juos dėti į vieną dubenį, tada reikėtų mušti kiaušinį, įdėti kelis šaukštus krakmolo, dėti kelis šaukštus majonezo ir įberti šiek tiek druskos. Visą masę sumaišyti ir dedant į keptuvę formuoti norimo dydžio blynelius.

Total
0
Dalinasi
Related Posts