2020 metais bus pelno kunigams ir duobkasiams

Žiurkės metai  išskirtinį pelną neš dvasininkams ir palydėtojams į paskutinę poilsio vietą, nes brudeginių valdžioje dėka mirtingumas, sergamumas viršija visus mastus.         

Per žinias nieko neišgirsi, pakelsime, nubausime, sujungsime, naikinsime-patrupina centą prie dvėspensijos-atsiims per nesibaigiančius kainų kilimus, 60proc.brangs šiukšlės sostinėje, vanduo, šiluma, taršių automobilių mokestis, 60proc.apmokestinti individualias veiklas, nereikalingi korepetitoriai, auklės, apie smulkų verslą net nekalbėkime tik pykimės-juokimės iš rusų, pas kurių gali daryti live, aukoja pinigus siunčia per pay pal, big bank ir nereikia mokėti nei  PVM- nieko..           

Labiausiai nykstančioje pasaulio lietuvių nacijoje VMI tyko, kaip pasipinigauti iš klusnių liokajų, nors didžiosios įmonės dirba vokeliniais principais ir su pilnu garu- nesugeba suosti, kai apie tai rašo portalai, dienraščiai, kad pati VMI NESUSIGAUDO KĄ IR KIEK APMOKESTINTI, NUSKAIČIUOTI,  LENGVIAUSIAI APSTATOMA INSTITUCIJA, DARBDAVIAI ŽVENGIA IŠ JOS ĮSTATYMŲ  KAIP ARKLIAI.            

Tomske 2 vyrukai uždarbiauja iš dainų atlikimo youtube gimtadienių proga, siunčia gerbėjai taip vadinamus,, Donatus”.  Nepurto nei VMI- FNTT.                       

Pasyvių piliečių šalyje tik prievaizdai pamato, kad nori euriuką užsidirbti-akimirksniu ras būdą tavę likviduoti, Anglijoje 1 lietuvis turėjo kioskelį, tik po 2 metų Londono meras atsiminė, kad toks yra ir liepė simboliškai susimokėti, žmogus turi užsidirbti, prakusti, investuoti-poto gali jį įrašyti į mokėtojų gretas, negu idiotų planetoje nespėjai išsiimti dokumentus- liksi po triusikais iš karto.                     

Ar spauda ramina žmones, ar juos lanko, drąsina Skvernelis? Ar verta iš viso akis gadinti dėl tv žinių?                                       

 Diskutuokime…..

Total
0
Dalinasi
Related Posts