Veryga balansuoja ant BK atsakomybės ir nusikalstamos veikos.

2019M. valstiečiai – liaudininkai, palikę žmones po štrausais beveik pradės rūpintis personalinėm apsaugom, nes prikrėtus tiek humoreskų jau tamsiais vakariukais bus baugu vaikščioti, nes elektoratas yra įniršęs, persiutęs. Šitokius daryti briedus, neišdiskutavus su bendruomene, neatlikus studijų, tyrimų galima tik išparceliuotoje  Lietuvoje.         

Konstitucija, BK aiškiai ir imperatyviai pasisako dėl asmens laisvės suvaržymo, tačiau  Karbauskio chuntai tai yra nusipersti, užkliūna rūkymai balkone, kai šiukšlių perdirbimo įmonės grynai teršia atmosferą ir kas dirba šituose katiluose – suserga vėžiu. Dabar pinigaujamas iš darželių maitinimo, nes priskreto prie blogo maitinimosi, saldiklių, turi būti ekologiškas, vegetarinis racionas, visi patiekalai, kuriuos ruošia valgyklos, tarkim  Jurbarko ugdymo įstaigas aptarnauja Kretingos maistas – tiesiog išmetamas laukan. O kiek vaikšto senolių, blogas gyvenimo sąlygas turinčių asmenų???

Aš nesakau, kad reikia mėgautis pašvinkusiu šniceliu ar maltinukais, bet ar ne tėvų reikalas ką į skrandžius deda jų atžalos?

Sportininkai gali po varžybų išgerti alaus, net energetiniai gėrimai neboikotuojami, tuo tarpu pas mus saldumynai, limonadai – terra incognito. Ironizuoju, bet nedaug trūksta, kad bus nustatytos lytinių santykių kiekio normos, prezervatyvų apimčių kvotos ir pan.

Iki kokių nesąmonių, banalybių nusiritome?

Užuot pritraukus dirbti jaunus specialistus į provincijas, Jurbarkas neturi psichoterapeutų, trūksta kardiologų.

SERGU LT SISTEMA PRITAIKYTA TIK RAŠTINGAI VISUOMENEI, NES SENOLIS TIKRAI NESUGEBĖS, NEI PRISIJUNKTI, NEI REGISTRUOTIS.

Už darželį 1 vaikui tėvai moka mėnesiui po 50 eurų, bent taip yra mano miestelyje. Veryga sakys tai grašiukai tik, pats gaudamas tūkstančius už realiai niekinį darbą. KODĖL TĖVAI IŠJUNGTI NUO PASLAUGŲ UGDYTINIUI KŪRIMO SERVISO? KAS PANEIGS, KAD TIE 50 EURŲ NENUKELIAUJA PASIPELNYMUI?

LAUKITE TĘSINIO…

Total
10
Dalinasi
Related Posts