Kaip kritika davė dividendų Jurbarko futbolui?

“Vulkanas” klubas pakritikavo Jurbarko valdžią, kad iš 3 milijonų skirtų Sporto rėmimui, vaikams skirta 2000 litų. Ir pasirašė savo žlugimo testamentą. Protesto mitinge susitikti su  jaunimu neišėjo iš “baltųjų rūmų” nei vienas klerkas, anaiptol atimtas etatas iš trenerio ir atiduotas Sporto centrui, kurio direktorius pakaušęs padarė avariją, nudegintos vaikui kojos, nes vadovai neprižiūrėjo tvarkos, pateikta moralinė žala.

Jurbarko futbolo stadionas kurį laiką buvo vieta pakakoti miesto šunims ir tik Gedimino Eizos dėka jis prisikėlė naujiems iššūkiams ir pergalėms.

Tačiau užteko konstatuoti, kad stadionas yra su broku, tai nustatė LFF ekspertai, klubui smogta iš peties. Toks Raimondas Statkevičius įvardino situaciją, kaip “balta dėmė”, per tiek metų pats nieko neprisidėjęs prie jo populiarinimo. Nubraukti “Vulkano” pasiekimai, įvyko laisvanoriška vendeta ir tiek, o Jurbarko valdininkai niekada neapgina patriotų ir entuziastų.

“Lūšis” regbio klubas vėlgi nepopuliarus, nes vadovas Rolandas Alksnis neparankus savivaldybei, mikroautobusai neneša pelno, per daug lengvatų, planuose viską perims “Kautra”, nepadės vietiniai liokajai, pasikvies “papunį”, nes konservatoriams tabu negali būti.

Rajono spauda, tiesa, tyli kaip sekasi “Vulkanas” klubui ginti tiesą teisme, ar apskritai jis vyko? Ten krenta reklama už užsakomąsias publikacijas, nuotraukas. Tai kam pjauti vaiskrūmius, kurie neša sultingas gėrybes?…

Total
2
Dalinasi
Related Posts