Liberalų sąjūdžio erozija ir galimybė pasivartyti ant narų?

Kokia Lietuva- tokia ir jos pilietinė visuomenė, partijos, orai.Dar 1darinys patiria supurtymus, perturbacijas- tai liberalų sąjūdis.

Pirmasis iš šio jaunimo ir patirties projekto nėrė lošėjas Antanas Guoga, raginęs melo detektoriumi pasitikrinti partijos narius.Supykdė barzdotąjį Eugenijų Gentvilą, stebuklingu būdu karjeros aukštumose palypėjusį Vilniaus merą Remigijų Šimašių ir teko sliūkinti lauk pabrukus uodegą.

Masiulio, Steponavičiaus viražai su teisėsauga, verslu žinomi dar nuo Zuoko abonentinio tyrimo, paviešinti pokalbiai, išklotinės.O Darius Mockus ir liks nepajudinamu kolosu, nes jo koncernas turi ir žiniasklaidos priemonių ir lobistinių siekių, apie tai rašyta, prirašyta, kadangi ponas nelinkęs teismuotis, vadinasi šventa tiesa yra neginčijama.

Klaipėda liko liberalų bastionu, kada 1tarybos narė neištvėrusi cinizmo, nusistatymo tėškė ant stalo mandatą, o meras Grubliauskas net nusišypsojo.

Juokinga ir Šimašiui kai Vilniuje nyksta seni pastatai, architektūra o verslas ryja laisvus plotus per visokius apetitingus dėdes milijonierius, neliks Gedimino kalno ir papėdės.

Tiesa dėl mano vis minimo Jurbarko, tai valdant liberalui  Juškai respectas šiam tikrai neblogam investicijų žinovui, buvo diskusijų, vyko judesiai,  Skirsnemunėje sutvarkytas pelkynas, pavirto į mega stadioną, atsigavo ir kiti stadionai.

Dabar biesas žino kokia partija diktuoja sąlygas šiame mieste, nes byra ir  Darbo partijos gretos, o emigracijos mastai nesustabdoma lavina paliečia kiekvieną šeimą.

Skiko kupčystės kraujo pūslėmis donorams, Gustainio pasitraukimas, apklausos, jau ir garsusis  Skvernelis mato šioje partijoje rimtas problemas.

Aišku kai ant kortos pastatyta tiek pinigų ji bus gelbstima, tai darys aktyvi garbanė Aušrinė Armonaitė.

Total
4
Dalinasi
Related Posts