Agronomas paliks Lietuvą ir be “plavkučių”?

www.ctl.lt portalo iliustracija
www.ctl.lt portalo iliustracija

Jau dabar pilnai aišku, kad strimgalviais gviešdamiesi valdžios valstiečiai ir žalieji pradėjo vykdyti cinizmo ir nesąmonių persunktą projektą- susimokėsite ir už prezervatyvus, nes tokių pseudo priemonių, reformų nesiimtų net izoliuotoji  Albanija.

1.Neliesime švietimo, mokyklų, kaimai nusigėrę- štai pavyzdys  Naisiai.Tik pasiima valdžios regalijas ir be diskusijų su pedagogais, tėvais, mokiniais kažkokios vaiko veido švietimo ministrės, kuri ar kokį veikalą sukurpė edukologijos tematika,ilgina mokslo metus, rekomendacijos dėl streso yra bezdalo gūsiu agronomo ir policininko klikai.

2.Masiški paliekami kaimai be pašto skyrių, bobutė gaus pirkti už 60eurų mobilų, pildytis sąskaitą po 10eurų, kad prisikviesti aptarnaujantį paštininką pensijai, laikraščius užsakyti.Tai gavus 170eurų kiek liks jai kruopikėms?O kur kompensavimo mechanizmai, jie kažkaip neveikia prie agronomo politikos?

3.Kad studentas vasarai nori užsidirbti pinigėlio iš lauko kavinėse nešiojamo alučio, vynelio nebūtinai kokiems latrickiams  Verygai kliūna, geriau lyskit į paskolas, skolinkitės, badaukit, bet alkoholis, tabakas brangs besoties, jei tikėti konservatoriumi  Matulu net 400proc.spiritinius gėrimus. Ar tai ne smegenų išsausėjimas?

4.  Nežabojamos privačių prekybininkų kainos, 40proc,brangs automobilių draudimas, niekaip nesukuriamas nacionalinis bankas, tad paliekama užsieniečiams lupikauti už orą net.Autorinių darbuotojų su sutartimis neturi likti, smaugti psd, pvm kol patys nustos rašyti.

Ar šitokia politika mažės nedarbas, visuomenės stratifikacija, emigracija, kur jaunimo užimtumo kėlimas, kuris mažiausias merdinčioje ES?

Negana to vadovė mūsų miela trina rankomis ir sąmoningai danai kerta gudų oro erdvę, kad artimiausi verslo, ekonomikos partneriai grasintų karine jėga, naujų rinkų net nesiruošiama ieškoti.

Valstiečiai yra prasčiausia vyriausybė, kokią tik turėjome, pilna verslininkų kiaulidžių savininkų, kas girdi juos ką [paremiant, skaitantis su žmonių sveikata, pozicija.

Skvernelis į prezidentus 2019- lažinamės?

Total
0
Dalinasi
Related Posts