Jurga Šeduikytė: “Pakelti šiukšlę yra madinga”. Paremk šią puikią iniciatyvą!

Dainininkė ir aktorė Jurga Šeduikytė inicijavo puikią iniciatyvą, kuria siekiama paskatinti jaunimą ne praeiti pro besimėtančią šiukšlę, o ją pakelti.

Mes prieštaraujame! Kodėl tik jaunimą? Savo ruožtu skatiname ne tik jaunimą.

Juk vaikai ir jaunimas seka suaugusiųjų pavyzdžiu!

Kviečiame visą Lietuvą paremti šią iniciatyvą! Visas savivaldybes, bendrijas, bendruomenes.

Jurga Šeduikytė - Šiuksles rinkti madinga

Cituojame Jurgos Šeduikytės iniciatyvą, paskelbtą socialiniame tinkle „Facebook“:
„ Labas, labai kviečiu prisijungti prie vieno smagaus reikalo. Projektas vadinasi “Pakelti šiukšlę yra madinga”, mūsų simbolis – plojantys delniukai, visai netrukus internete pasklis keli smagūs su šiuo projektu susiję vaizdo klipukai. Projekto tikslas – kad jaunas žmogus eidamas gatve pakeltų numestą šiukšlę. Tikslas maximum – kad jam už tai kiti paplotų:)
Šeštadienį, balandžio 16 d., 12 h nuo Menų fabriko Loftas eisim arba važiuosim su mašinomis arba taxais iki vietos, kurią reikia sutvarkyti: žmonės ją gali siūlyti registruodamiesi arba eisim abiem Savanorių prospekto pusėmis per kiemus. Reikia ateiti pasipuošus, būti mados vėjyje. Labiausiai ieškau grupių vadovų ir dalyvių – savanorių. Aktyviausių, stilingiausių, originaliausių, linksmiausių ir daugiausiai nuveikusių komandos narių laukia autoriniai Lietuvos dizainerių prizai!
Taip pat labai galima prisidėti autoriniais darbais – prizais tvarkytojams:) Jei sudominau – registruokis algina@menufabrikas.lt. Ploju Tau iš anksto, pakelti šiukšlę yra madinga;)
Daugiau info – netrukus;)
Jurga“

Total
47
Dalinasi
Related Posts