Nesenstančioji ir du jos favoritai.

Jeigu kantrybė trūkusi ir desperatiškai norite išgyventi, dirbti siūlau kreiptis į 3proto korifėjus, o iš tikro seniai nėrusius į dilgėlynus, privatizavimo ir kolūkių griovimo žinovus, per kuriuos Lietuva tapo pajuokos, skurdo, emigracijos, bedarbystės bastionu pasaulyje, nes gauti darbą čia yra nemanoma, nepabučiavus darbdaviui į subinę.
Vytautėli Landsbergi, ar turi kokį atliekamą euriuką iš privatizavimo dar likusių vajų, baisiai noriu teises išsilaikyti, nes be auto darbas nei krust, o ir duonytę kremtant šiknutė užsiklijavusi, neina tuštintis.
Vytautukai, o kaip su auksu mūsų, obligacijomis, kada lankeisi provincijoje, matei kokie kaimai tušti, prasigėrė, nei vaistinių, nei darbo vietų nėra.
Gedukai Vagnorių- kodėl Skuodas toks ramus, kaip kunigas pamokslo metu ir gal čia traukos centras visiems bedarbiams, jaunimui? Kur buvai Aleksandravos tragedijos metu, ar užtarei šeimas netekusias vaikų per debilito rali policininko siautėjimą? Kur tavo didieji užmojai, darbo vietų kūrimas, ar liko tik plikutė nutūpti musėms po knaisiojimosi po išmatas?
Laimute Andrikiene, ar tiesa, kad buvai karšta moteris, tapai našlike, europarlamentare, ką gero padarei, kad provincijoje žmonės jaustųsi oriai, kurtų šeimas, kiek pati atvėrei pinigines vargšui, studentui?
Man gėda už tokius politikus, graudu stebėti varganą tautą, desperatiškas darbų paieškas, kai mes leidome patys 1990-2004plėšti šalį.
Ctl.lt pradeda str. ciklą ,,Jie privalėtų tupėti belangėje”
Laukite tęsinio.

Total
2
Dalinasi
Related Posts