Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis padangas

Renkantis bet kokį naują daiktą bijome suklysti. Juk kas nori išmesti pinigus į balą? Išsirinkti teisingai ypač svarbu tuomet, kai perkame kokią nors detalę savo saugumui užtikrinti. Padangos automobiliui – konkretus pavyzdys. Nusipirkus netinkamą produktą rizikuojame ne tik didesnėmis išlaidomis, bet ir savo gerove. Į ką reikia atsižvelgti renkantis padangas?

Sezoniškumas

Dažnai tai būna savaime suprantamas dalykas, kuris išgelbėja beveik kiekvieną vairuotoją, nes iš esmės svarbiausi padangų bruožai būtent ir įkrenta į tokias kategorijas kaip žieminės ir vasarinės, o daugiau jaudintis, atrodo, nebereikia. Puikiai žinome, kad vasarinės padangos gaminamos iš kietesnės medžiagos nei žieminės, todėl puikiai tarnauja net temperatūrai pasiekus šiltojo sezono aukštumas. Žiemos sezonui skirtos padangos pasižymi tokiu protektoriaus gyliu, kuris yra daug didesnis nei vasarinių. Taip yra ne veltui – toks gylis svarbus pasikeitus oro sąlygoms. Pasnigus ar susidarius plikledžiui tikimybė pakliūti į eismo įvykį didėja, vairuoti reikia atsargiau, ypač padangose esant mažam padangų gyliui.

Automobilio specifikacijos

Be sezoniškumo taip pat labai svarbu atsižvelgti į savo automobilį: dydį, specifikacijas bei gamintojų siūlomas rekomendacijas. Dažnai didelė dalis vairuotojų pasitenkina padangomis, kurios buvo pritvirtintos prie automobilio jį perkant. Tai gali būti puikus rodiklis atsinaujinimui – jei esamos nusidėvėjo, galite ieškoti kažko matmenimis ir stiliumi panašaus ar net identiško. Į klausimą “kaip pasirinkti padangas pagal automobilį” geriausiai atsakysite tik Jūs patys, patikrinę esančių padangų specifikacijas, kurias rasite tiesiog ant jų arba ant šalie esančio lipduko. Galų gale, nebijokite daugiau pasidomėti apie gamintoją bei automobilio markę ir modelį.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pasirinkti padangas pagal automobilį, rasite čia: https://www.autoera.lt/cms/Kaip-i%c5%a1sirinkti-padangas

Pardavėjo patikimumas

Tiesiogiai su pačiomis padangomis nelabai susijęs patarimas – geriau ieškokite patikimo pardavėjo. Ypač tuo atveju, jei nesijaučiate užtikrinti savo žiniomis apie padangų būklę bei specifikacijas. Šiuolaikinėje rinkoje nemažai sukčių, kurie nori parduoti nereikalingus daiktus, kurie nespindi kokybe. Būtinai pasiskaitykite atsiliepimų, paieškokite informacijos apie konkrečias padangas arba kartu pasiimkite artimą, kuris nusimano daugiau šioje srityje.

Total
0
Dalinasi
Related Posts