Kodėl sportas baidosi investavimo į pseudo šalis?

Rio 2016 Olimpiadoje jokio medalio nelaimėjo Zimbabvė. Ką ji gali laimėti, jeigu šalis miršta nuo bado, o diktatorius gyvena kaip šuo pūkuose ir liepė policijos vadovui areštuoti visą olimpinę delegaciją – patyrėt gėdą į cypę.

2010 Pietų Afrikoje Šiaurės Korėjos futbolo rinktinė patyrė triuškinamus smūgius ir greitai krito lauk. Buvo uždrausta išvykti iš šalies futbolininkams ir dalyvauti tarptautiniuose turnyruose, užtat jų lygis yra darželinukų .

Nigerijoje toks pats atvejis, Rusijoje apie futbolininkus keiksmų laviną papylė ligonis Žirinovskis.

Tai yra galutinis verdiktas – šios šalys ne tik, kad sporte nieko nepasieks, jų nelankys nei agentai, rėmėjai, turistai. Nigerija naftos monopolininkė pasaulyje, o gaili apdrausti savo šalies geriausius krepšininkus olimpiadai.

Kur Afrika padarė proveržį – tai regbis 900 000 gyventojų, sala Fidžis – regbis 7 turnyre, Rio šlavė nuo kelio elitines rinktines. Galbūt čia ateityje ir vyks Rugby WORLD CUP, bus kuriami rimti konkurencingi klubai. Investavime stabili ir patraukli Pietų Afrika, Maroke vyksta automobilių lenktynės, rimti futbolo klubai yra Alžyre.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Išgyrė mūsų krepšinį ir tautą – šie žodžiai suvirpins kiekvieno lietuvio širdį

Prieš prasidedant olimpinių žaidynių turnyrui gražūs ir pagarbūs žodžiai Lietuvos krepšininkams atskriejo iš netikėto šaltinio. „Mūsų širdys – su Lietuva“, „Kartu su JAV, Lietuvos krepšinis yra geriausias pasaulyje“, „Jie žaidžia teisingą krepšinį“ – tokiais žodžiais mūsų šalies antrosios religijos gerbėjus penktadienį pamalonino daugkartinio NCAA čempiono Djuko universiteto speciali krepšinio svetainė.