9-ių užraktų partija

Yra ES ištratintoje Lietuvoje partija, kurią pavadinčiau – egzempliorius, prilygstantis Bychovco kronikai. Joje visada užglaistomos problemos, blokuojama bet kokia negatyvi informacija apie “partiarchą”, seniūnų girtavimus, korupciją. Ir tik Radviliškio vieno stipraus savaitraščio ir Aurimo Drižiaus dėka uždanga nuleidžiama.

Ši partija šneka apie demokratiją, nuomonių pliuralizmą, bet Agnė Bilotaitė meta velniop politologą, kuris išsako savo nuomonę dėl būsimos koalicijos formavimo. Nes po to Gabrielius dar kokiame piknike supykęs šampanu lies veidan.

Jurbarko autobusų parke vyko komedijos su batutais. Vairuotojai žegnodavosi vykdami darban dėl priklausomo boso priekabių, pastarasis netgi žurnalistės paklaustas nežinojo kokia alga, ar 2990 ar 1990 eurų už “lievaja rūka v karmane, a s drūgoj sam saboj” ko gero. Pradėjo eiti kalba, kad norima smogti mikriukams, nes jie nuostolingi, viską perims “Kautra”. Spaudoje jokios informacijos nerasta, galbūt redaktoriaus paprašyta patylėk, kad gautum pinigų už informacijos sklaidą, ir žinia, kad šio pono nėra jau direktoriaus poste nepaskleista. O kalbų negerų yra dėl audito, negražaus pirkimo ir pan.

Skirsnemunė turėjo berods 18 metų seniūną – mega žvaigždę. Visada su brendžiuko kvapuku, jo tekdavo ir vietinėms “barbėms – devyndarbėms”. Bedarbystės rodiklis buvo nerealus, 2400 gyventojų turinčiame miestelyje mirusi pramonė, nei valgyklos, kavinės, siuvyklos, vaistinės – tuštuma. “Respublika”nuolatos rašė apie istorijas su žemėmis, jų įsigijimus saugomų teritorijų ribose.

Vienas vietinis yra paklausęs, tai kur, seniūne, šulinių dangčiai, dar nuo kolūkių laikų, ar jie neparduoti, neišvežti?

Tačiau užgėrus pas čigonus ir viešai pamelavus, kad “kada buvau darbe įkaušęs”?… trūko, tokios Rekešienės, nervų skaidulos ir teko skristi kaip musei iš išrūgų.

Konservatorių partija…

Vienas pažįstamas tremtinys – politinis kalinys irgi sakė, kad rinkimų metu senoliai susiskaldo ir netgi balsavo už Rolandą Paksą. Pagalvokit tik… Prezidentą, kuris įvardino aferas “Mažeikių naftoje”, kritikavo muzikanto veiksmus? Kur čia vienybė ir darna?

Viliuosi, kad Karbauskis neleis šiai partijai daryti šou ir viską rakinti po devyniomis spynomis.

Total
54
Dalinasi
Related Posts