Būk komandos sirgalius ir laimėk prizus pasaulio mastu!

Kai už lango vėjas plėšo paskutinius lapus, šalta vaikščioti po parką – geriausias laisvalaikio praleidimo būdas yra kompiuteris ir facebook paskyra. Jeigu esi sporto komandos sirgalius ar fanatikas iki kaulų čiulpų, domiesi sporto žaidimais, siūlome užsiregistruoti FB bendruomenėje ,,Smarts Sports Fans“ ir sudalyvauti unikaliame globaliame fanų konkurse.

Konkursą organizuoja Firefan šį mėnesį išleisianti pirmą, interaktyvią, realiu laiku veikiančią, sporto programėlę (aktyvacijos kodas SmartFan) prie plėtros reikalų prisideda jau mano paminėta Facebook bendruomenė ,,Smarts Sports Fans“.

Nepatingėk ir atsiversk tinklalapį https://www.giggstage.com ir surasi taisykles, sąlygas, kriterijus. Įtrauk į šią avantiūrą draugą, nufilmuok 30 sekundžių ar trumpesnį vaizdo klipą, įrodydamas, kad tikrai esi didis komandos SIRGALIUS. Įkelk į GiggStage tinklapį ir dalinkis su draugais.

Pagrindinis prizas – 5000USD vertės bilietas dviems asmenims į pasirinktas sporto varžybas (bilietai į varžybas, skrydžiai, viešbučiai). Top 10 fanų gaus po 100USD dovanų kuponą į pasirinktą el. parduotuvę). Top 5 pagal kategorijas po 32gb iPad pro.

Viso bus 16 nugalėtojų – tad patartina nesnausti,suburti draugus ir dalyvauti. Te laimi Sirgalius iš Lietuvos!

Total
30
Dalinasi
Susijusios publikacijos