Aukštos kokybės kartoninės dėžės pagal užsakymą

Reikalingos specialių dydžių ir formų kartoninės dėžės pagal užsakymą? Pirkdami iš profesionalių gamintojų gausite tik geriausius, aukštos kokybės pasiūlymus, specialiai pritaikytus pagal Jūsų pakavimo poreikius. Skaitykite toliau ir sužinosite apie kartono dėžių pasirinkimą bei gamybą įgyvendinant individualius užsakovų poreikius.

Kartoninių dėžių užsakymas

Užsisakyti kartonines dėžes ypač naudinga tuomet, kai reikalingi kokie nors nestandartiniai sprendimai. Galbūt norite paruošti nepaprastą staigmeną, nusiųsti dovaną ar tiesiog ieškote paprastų konkretaus dydžio dėžių, kurių nėra asortimente? Patyrę kartono dėžių gamintojai sukurs viską, kas tik bus reikalinga ir kas pilnai atitiks Jūsų pakavimo poreikius. Kartoninės dėžės pagal užsakymą pagaminamos greitai, nesugaištant daug laiko, todėl jau visai netrukus gausite tai, ko galbūt ilgai ieškojote.

Pakuočių gamybai naudojamos tik aukštos kokybės, ekologiškos medžiagos, gaminamos iš perdirbtų žaliavų. Tai bus ne tik patogus ir praktiškas, tačiau tuo pačiu ir aplinką tausojantis sprendimas. 

Išskirtiniai dydžiai ir formos

Kartoninės dėžės iš tiesų gali būti labai įvairios, jos taikomos skirtingiems pakavimo poreikiams. Galimi labai skirtingi dėžių ir dėžučių dydžiai, įvairios formos, sukurtos specialiai pagal dažniausiai pasitaikančius pageidavimus.

Labai platus ir išskirtinis gali būti konditerijos gaminių dėžučių pasirinkimas. Esant poreikiui, kuriami puošnūs įpakavimai tortams, pyragėliams, įvairiems kitiems konditerijos gaminiams. Galbūt norėsite palikti staigmeną ir pradžiuginti sau artimus žmones – tokiu atveju taip pat bus pasiūlyta įvairių netradicinių sprendimų arba gamintojai galės įgyvendinti Jūsų turimą dizaino viziją.

Tvirtas gofruotas kartonas

Visos dėžės ir dėžutės yra gaminamos naudojant tvirtą gofruotą kartoną, kuris susideda iš keleto sluoksnių ir užtikrina patikimą viduje gabenamų daiktų apsaugą. Daiktai apsaugoti nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų, išlaiko gražią išvaizdą visą laiką. Gofruoto kartono storį pasirinkti galite pagal savo poreikius.

„Carttara“ pasirūpins suteikti platų kartoninių dėžių ir dėžučių asortimentą arba įgyvendins Jūsų individualius poreikius ir sukurs nestandartinių dydžių bei formų pakuotes. Kreipkitės visais rūpimais kartoninių dėžių pasirinkimo klausimais.

Kartoninės dėžės pagal užsakymą – Jūsų pakavimo poreikius idealiai atitinkantys pasirinkimai gera kaina!

Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos