Ar bus nuskausmintas ctl.lt portalas?

Buvau gavęs informacijos, kad ctl.lt jokio pozityvo neatlieka,tad irgi laimėjusi valdžia gali pradėti mus purtyti, žodžiu revanšo akistata pasieks visus marginalius raštininkus.

Yra pas mus ir valgių receptų, sveikatos klausimais nuorodų, tačiau galbūt 70proc.pasirinkome kitokį,analitinį, drąsų žvilgsnį į pasaulio, šalies įvykius, nevengiame identifikuoti aferistus, paviešiname dokumentėlius.

Kai Lietuva bus kaip Airija su stabiliomis pensijomis, algomis,verslo skatinimu, tada ir mes nusifotografuosime kartu su Austėja- Landsbergio anūko žmona.O kolkas geresnio gyvenimo simptomų nematome ir su žiūronais.

Pačioje ctl.lt buvo vidinių perturbacijų, ko mes neviešinsime,nes,,prastas paukštis,kuris šika į savo lizdą”.Galbūt bus reguliari komanda,ofisas, veiklos diferencijacija,interviu, komiksų, tiesiog visi turime milžiniškus krūvius ir visko aprėpti neįmanoma.

O kritikų ir linkinčių ctl.lt nurimti yra.Ir energetiškai mes žlugsime, tiražuojame ProPutinišką dezinformaciją, aš esu grynai kairiosios ideologijos ir pan.

Tačiau kodėl atvirai nevengia agitacijomis užsiimti Edmundas Jakilaitis? Kur žurnalisto šališkumo preambulė?

Atseit žinoma, kas mus skaito, kokio plauko žmonės.Kokiu būdu,kokiais telepatijos metodais?

Total
2
Dalinasi
Related Posts