Baigiama Viešvilės pedofilijos tariama byla.

2metus Algimantas Liaudaitis buvo kardžuvių ėdamas, kol teko ir atsigulti ir vaistus vartoti, už tai, kad rūpinosi vaikų namų auklėtiniais, jų komfortu, saugumu, kad nesivalkiotų gatvėse, socializuotųsi.

Bet kandžiulninkų vaikai ar gali elgtis kitaip, sėdžiu stotelėje ten po krepšininkų treniruotės ateina panelikė 14metų gal, čia man paliko alaus skardinę atėjau pasiimti pačios flirtuodavo su visokiais pravažinėjančiais prachadimcais, pats Viešvilės jaunimas taipogi tabu, palauk principų neturi, sakydavo, kas atvyksta nelabai sekasi pasprukti, nevienas čia dantis padėjo, o ir policijai vykstant į šį miestelį verta pasitempti.

Stotelėje bezpridelus daro vietiniai latrai, myšdavo prie parduotuvės, pardavėja tokia šviesi net susigūždavo įėjus apšepusiems alinukams, filmuojami tokie Prano nuotykiai, plastmasinės galvos dainos.

Man vykstant iš treniruočių laukti autobuso neitin būdavo jauku, jaunimas nerealiai mokėjo žaisti krepšinį, tačiau siekio kilti tolyn, dalyvauti rajono varžybose nepuoselėjo kai kuriems kišenės švilpavo tuščios, kiti savę laikė dievukais monarchais, tad man paprastam žmogui suvienijimo, tolerancijos įskiepyti nepavyko.

Pasitraukiau, nes nemokėjo pinigų, netgi apkalbėtas, kaip mandras, pasikėlęs asmuo, gyniau puolamą Liaudaitį, girdėjau kalbas, kad jis yra sąmoningai šmeižiamas, norima jo šiltos ir pelningos vietos.

Tačiau nepralobo ir užsakovai ir vykdytojai, vaikų namai reorganizuoti, nauja tvarka, tik ar tas tariamas vaikų tvirkinimas jau užsibaigė?

6jaunuoliai buvo tvirkinami, vaišinami alkoholiu, rodomi porno filmai.Tik kur vieši liudijimai, pokalbiai, ar jie byloje egzistuoja?

Total
68
Dalinasi
Related Posts