„Apple“ griauna populiarų mitą: programėlių išjunginėti nereikia

Daug žmonių tiki, kad visų programėlių išjungimas „iPhone“ telefone padės taupyti baterijos energiją, tačiau „Apple“ viceprezidentas teigia, kad tai – netiesa.

Calebas iš Ohajo nepasikuklino ir pačiam „Apple“ vadovui Timui Cookui atsiuntė klausimą elektroniniu paštu. Jis teiravosi, ar T.Cookas pats dažnai išjungia programėles, ir ar tai yra būtina, kad būtų prailgintas baterijos veikimo laikas.

9to5mac.com iliustr./Klausimas apie „iPhone“ bateriją

9to5mac.com iliustr./Klausimas apie „iPhone“ bateriją

„Žinau, kad klausei Timo, bet aš bent pasiūlysiu savo nuomonę“, – Calebui atrašė „Apple“ programinės įrangos padalinio vadovas Craigas Federighis.

Jo atsakymas buvo trumpas ir aiškus: „Ne ir Ne“. Calebas el.laišku pasidalino svetainėje 9to5mac.com.

9to5mac.com iliustr./Klausimas apie „iPhone“ bateriją

9to5mac.com iliustr./Klausimas apie „iPhone“ bateriją

Tačiau BBC pažymi, kad tai galioja ne visiems išmaniesiems telefonams. Pavyzdžiui, „Microsoft“ pataria „Nokia Lumia“ turėtojams išjungti programėles, kuriomis tuo metu nesinaudoja – taip telefono baterija veiks ilgiau.

„Android“ kūrėja „Google“ pataria išsiaiškinti ir uždaryti tas programėles, kuriomis dažnai nesinaudojama, tačiau perspėja, kad dažnas programėlių įjunginėjimas ir išjunginėjimas taip pat gali sparčiau eikvoti bateriją.

Daug „Apple“ vartotojų taip pat tiki, kad uždarydami nenaudojamas programėles jie galės ilgiau naudotis savo telefonu, tačiau „Apple“ pati niekad taip netvirtino. Įmonė tik pataria neleisti programėlėms atsinaujinti nenaudojamoms.

Calebas savo „Twitter“ paskyroje pripažino nustebęs gavęs ir atsakymą, ir pamatęs žiniasklaidos reakciją į jį. „Tai išpopuliarėjo labiau nei maniau“, – parašė jis.

Total
0
Dalinasi
Related Posts