Žaidimų PC „R1 Razer Edition“ kainuoja 10 tūkst. JAV dolerių

„Maingear“ kompanija, kuri užsiima stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių pagal užsakymą kūrimu ir pardavimu, kartu su žaidimų periferinių įrenginių gamintoju „Razer“ išleido naują produktą pavadinimu „R1 Razer Edition“. Naujas kompiuteris sukurtas specialiai reikliems žaidimų mėgėjams ir aprūpintas naujausios kartos „Intel“ procesoriumi, 64 GB DDR4 tipo RAM, keletu SSD kaupiklių, pora galingų  AMD arba NVIDIA vaizdo plokščių bei pažangia vandens aušinimo sistema. Viso to turėtų pakakti 4K raiškos žaidimams ir patogiam pasinėrimui į virtualią realybę.

R1-Razer-Edition-main

Pigiausia „R1 Razer Edition“ modifikacija kainuoja $ 999. Už šią sumą vartotojai gauna kompiuterį su 3,2 GHz „Intel Core i5“ procesoriumi, 8 GB RAM, vaizdo plokšte „GeForce GTX 1060“ ir 1TB talpos kietuoju disku.

Reiklesni geimeriai galės įsigyti galingesnius ir brangesnius modelis. Pavyzdžiui, išleidus apie $ 4000, galima gauti žaidimų PC su „Intel Core i7“ procesoriumi, 16GB RAM, 1TB kietuoju disku, ir„GeForce GTX 1070“ grafika su 8 GB atminties. Tačiau tai nėra riba – maksimali „R1 Razer Edition“ konfigūracija kainuoja 10 tūkst. JAV dolerių.

Total
177
Dalinasi
Related Posts