Vėžinė valstybė Lietuva…

Lietuvoje puiku gyventi duobkasiams, zakristijonams ir kunigams, nes per 27 metus savo neprigulmybės tapome vėžio, streso, bedarbystės,korupcijos epicentru.
Skurdas, jaunimo nuvertinimas, išpindijusios lietuvaitės, kurios dėl pinigo geriau siūbuos turkui gerą daiktą, negu įvertins tautietį – šalies vizitinė kortelė ir prezentas.
Buvau patriotu, savanoriu – dabar visiškai nebeseku politinių peripetijų, nes be peštynių, žmonių gąsdinimų – nieko nebeišgirsi.
Būnant vadovu B razauskui iš tv eterio tauta buvo raminama, guodžiama nuo viesulų net, politikų sprendimų, buvo paprastas, ūkiškas, net sunkiai sirgdamas sakydavo, kad valstybės reikalų negalima spręsti šturmu.
Ką matome dabar?
Reformos veja reformas, jos neparengtos, neišdiskutuotos, be koncepcijos, įsigilinimo, žmonės bauginami, verkdami kraunasi lagaminus iš šalies.
Prieš rinkimus žadėję atsigręžti į žmogų, darbo vietų kūrimą, kultūros išsaugojimą valstiečiai krečia komedijas, net Grybauskaitė negailėjo čaižumo jiems.

  1. Mokyklos uždarinėjamos, paštų nereikia, bobutė gaudama 200eurų pensiją nusipirks mobilųjų, pasipildys sąskaitą ir iškvies laiškanešį.
  2.  Aukštas mokslas tapo eksperimentinio triušio poligonu, kiek liks universitetų, kas prie ko jungsis,vardan ko jungsis?
  3.  Kodėl vėl branginamos dujos, šiluma, šiukšlės?
  4.  Kokiu tikslu užsiciklinta ties alkoholio ribojimu kai valstybė murkdosi emigracijos,bado purvyne?
  5.  Kokia darbo biržos paskirtis, gąsdinti žmones, jaunimą reketuoti už kursus susimokėti negavus darbo, ar padėti, skatinti, nukreipti? Neiškentus parašiau, kad jūs užsiimkite ne pasigyrimu, kad 300pardavėjų nebus, o kurkite intelektualines darbo vietas kaip spaudos analitikas, sporto kuratorius, mes niekada nebuvome pramonine šalimi per 27neprigulmybės metus, tik investavimas į protą yra panacėja. Tyla, kas rūpi biurokratiniams kurmiams.
  6.  ES klerkams nusišvilpti mūsų situacija, kas lankosi, kas susitinka su kaimiečiais?
  7.  Koktu klausyti tokio pilvočiaus kaip Valdas Vasiliauskas, kuris kniaukiančiu balsu tik ir primena, kad durniukai būsit apmokestinami, nugręžiami, turtuoliai turi neliečiamumą, biedniokai ruoškit mokėti už būstus, jau dabar paskolų, kreditų reikalavimai apriboti.

TAIGI VĖŽININKŲ TURĖSIME NUOLATOS, KAIP JUO NESUSIRGSI- JEIGU GYVENAME MELO, STRESO, NEŽINOMYBĖS BŪKLĖJE.

Total
16
Dalinasi
Related Posts