„YouTube“ pasirodęs klipas, kuriame labai suprantamai paaiškinama, kaip per kelias minutes naujajame „iPhone 7“ įrengti dingusį ausinių lizdą, per kelias dienas peržiūrėtas milijonus kartų. Dar klaikiau, kad iš komentarų matyti, jog atsirado ne vienas, nutaręs tai išbandyti praktikoje.
Anot klipo autoriaus, tai labai paprasta. Imi elektrinį grąžtą, įtvirtini „iPhone“ į spaustuvus ir 3,5 mm grąžteliu kruopščiai išgręži skylutę tiksliai toje vietoje, kur buvo ausinių lizdas „iPhone 6“. Viskas! Klipe telefonas veikia, ausinės įsijungia ir muzika groja.
Kiekvienam, kas turi bent miligramą smegenų, akivaizdu, kad tai pokštas, o ši be galo žiauri, net neišjungus telefono atlikta jo trepanacija viso labo pavers 800 eurų kainuojantį įrenginį prastoko savininko intelekto įrodymu.
Deja, atrodo, ne visi, kurie turi 800 eurų ir jaučia poreikį pirkti išmanųjį telefoną, tų smegenų turi.
„Atlikau viską tiksliai, kaip buvo nurodyta. Dabar mano telefonas nenori veikti, ekrane rodo tik tris taškus. Dieve, tikiuosi, garantija tai padengs, nes mama mane užmuš“, – rašo komentaruose po klipu vienas genijus.
Aišku, tuoj pat atsirado geraširdis, kuris pasiūlė jam išmintingą sprendimą: „Gręžk giliau. Man buvo tas pat, pagręžiau giliau ir telefonas susitvarkė – dabar puikiai veikia ir ekranas, ir ausinės!“
Panašių išminčių, kurie savo telefoną sugadino, ir dar linksmesnių išminčių, kurie pataria, ką daryti dabar, atsirado daugybė. Vieniems gręžiant skilo ekranas, kitiems – tiesiog sugedo telefonas. Patarėjai rimtu veidu rekomenduoja pašalinti iš skylės drožles. Tam, aišku, reikia 15 min. pamirkyti telefoną muiluotame vandenyje, po to pakratyti ir viskas veiks.
„Tech Crunch“ sukurta parodija taikliai pašiepia „Apple“ pirkėjus, tačiau pačiai kompanijai tai, aišku, nė motais – ausinių lizdas dingo visiems laikams.
Beje, tai ne pirma parodija, kurios įkvėpti žmonės sugadino savo įrenginius. Tiesiog ši bene pati žiauriausia ir mažiausiai įtikima. Pavyzdžiui, prieš pusmetį plitęs patarimas nustatyti „iPhone“ datą 1970 m. sausio 1 d. ir taip gauti nemokamą senovišką „Apple“ vartotojo sąsają atrodė kur kas realesnis.
Tiesa, rezultatas ir tada buvo tas pat – patikėję juokdariais žmonės savo „iPhone“ pavertė brangoku svareliu prispausti popieriui, kad vėjas nenupūstų.
Visais atvejais, akivaizdu, tie, kurie nutarė grąžtu grąžinti sau ausinių lizdą, turi kur kas rimtesnių problemų negu ausinių lizdo nebuvimas. Ir tos problemos ne jų išmaniąjame telefone.
P. S. Nebandykite to su savo telefonu 🙂