Užuomina Rusijai: D. Grybauskaitės olimpiniai linkėjimai skirti garbingam sportui

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė iš olimpinės sostinės Rio de Žaneiro pasveikino sportininkus ir gerbėjus su prasidedančiomis žaidynėmis.

Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė palinkėjo visiems dalyviams kuo labiau stengtis ir pabrėžė, kad šios olimpinės žaidynės turi parodyti, kad tik garbingas sportas turi būti vertinamas.

„Olimpinės žaidynės prasideda. Lietuvos sportininkų – 67. Ir visi kovos už Lietuvą, su Lietuva širdyje. Linkiu visoms šalims, kurių į Rio atvyko virš 200, parodyti, ką sugeba ir ką gali padaryti dėl savo šalies. Kad kovotų sąžiningai ir tegul šios olimpinės žaidynės parodo, kad tik garbingas sportas gali laimėti“, – kalbėjo D. Grybauskaitė, taip tarsi primindama pagarsėjusius Rusijos sportininkų dopingo skandalus.

Lietuvos vadovė ketvirtadienį išvyko į olimpiadą palaikyti Lietuvos sportininkus. Ji dalyvaus 2016 metų vasaros olimpiados atidarymo ceremonijoje legendiniame Marakanos stadione, stebės plaukikų Giedriaus Titenio ir Rūtos Meilutytės pasirodymus bei kartu su viso pasaulio krepšinio gerbėjais žiūrės Lietuvos ir Brazilijos vyrų rinktinių dvikovą olimpiniame krepšinio turnyre, pranešė Prezidentūra.

Valstybės vadovė su mūsų šalies olimpiečiais susitiks olimpiniame kaimelyje, dalyvaus laikinai Brazilijos prezidento pareigas einančio viceprezidento organizuojamame priėmime.

Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos
Skaityti daugiau

To dar nebuvo: olimpiadoje – mama ir sūnus

Legendinė Gruzijos šaulė Nino Salukvadzė pateks į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių istoriją ne tik dėl to, kad jai tai bus aštuntasis olimpinis startas, bet ir dėl to, kad Brazilijoje jėgas išmėgins ir jos sūnus Cotnė Mačavarianis. Mama ir sūnus tose pačiose olimpinėse žaidynėse dalyvaus pirmą kartą.
Skaityti daugiau

Kauno rotušėje atidarytas olimpinis miestelis

Nuo XXXI olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos iki paskutinių didžiausios pasaulyje sporto šventės akordų. Būtent tiek laiko, nuo rugpjūčio 5-osios iki 21-osios, Kaune veiks „LTeam“ olimpinis miestelis. Stipriausiems lietuvių sportininkams palaikyti ir džiaugtis jų pergalėmis skirta erdvė rugpjūčio 5-ąją atidaryta Kauno Rotušės aikštėje.