Tūkstančiai „iPhone“ naudotojų skundžiasi, kad po įrangos atnaujinimo telefonus reikia mesti į šiukšlyną

Tūkstančiai „iPhone 6“ vartotojų teigia, kad brangūs jų telefonai po operacinės sistemos (OS) atnaujinimo liko beverčiai – OS atnaujinimas užblokuoja įrenginį, jei nustatoma, kad tam tikros jo dalys buvo taisytas neautorizuotuose „Apple“ servisuose, skelbia „The Guardian“.

Gana nedaug žmonių už technologijų pasaulio ribų žino, kas yra „error 53“ problema, tačiau su ja susidūrę prisimena ilgam.

Nesklandumai paveikia įrenginį, jei pagrindinis telefono mygtukas, kuriame integruota ir pirštų atspaudų skaitymo technologija, yra pakeičiamas neautorizuotos „Apple“ taisyklos.

„error 53“ atsisiuntus OS atnaujinimą taip pat paveikia ir dalį telefonų, kurie buvo sugadinti, tačiau  jais vis dar galima naudotis.

Problema pastebima tik tuomet, kai įrašomas „Apple“ programinės įrangos „iOS 9“ atnaujinimas. Iki tol telefonas gali veikti be jokių trikdžių savaites ar mėnesius.

Gana nedaug žmonių už technologijų pasaulio ribų žino, kas yra „error 53“ problema, tačiau su ja susidūrę prisimena ilgam.

Vis daugiau žmonių skundžiasi, kad po OS atnaujinimo jų telefonas, kainavęs 600 eurų ar daugiau, tampa bevertis, taip pat pradingsta telefone esančios nuotraukos ir kiti duomenys.

Technologijų specialistai teigia, kad „Apple“ žino apie problemą, tačiau nieko nedarė, kad įspėtų vartotojus.

Total
0
Dalinasi
Related Posts