Nutekėjo informacija apie „Samsung Galaxy S8“ išvaizdą

Telefonų dėklų gamintojai ne pirmą kartą anksčiau, nei reikia, paviešina dar nepristatytų išmaniųjų įrenginių maketus ir paveikslėlius. Šį kartą to neišvengė „Samsung Galaxy S8“, kurio pristatymo tikimasi sulaukti „Mobile World Congress“ parodoje Barselonoje, paskutinėmis vasario dienomis.

Pagal nuotraukas galima susidaryti įspūdį, kad naujajame „Samsung“ flagmane nebus pradžios mygtuko – dėl to ekranas galės užimti kur kas didesnę priekinės sienelės dalį.

Telefone veikiausiai nebus dvigubos kameros. Blykstės vieta „Samsung“ flagmanuose iki šiol yra nematyta – dabar blykstė bus įmontuota virš kameros, o praeityje ji buvo po objektyvu arba jo dešinėje.

Anksčiau pasirodė nepatvirtinta informacija, kad pirštų skaitytuvas bus integruotas į ekrano stiklą, o pažangesnį kameros modulį gaus tik „Galaxy S8 Plus“.

Tikimasi, kad bus pateiktos kelios išmaniojo telefono versijos su skirtinga ekrano įstrižaine, o aparatūros pagrindu taps lustas „Exynos 8895“ arba „Snapdragon 835“ (priklausomai nuo regiono). Būsimam flagmanui taip pat prognozuojama 6 GB darbinės atminties, akių rainelės skaitytuvas ir „Android Nougat“ su „Grace UX“ sąsaja.

Kad paveikslėlis nėra toli nuo tikrovės patvirtina ir neseniai „Samsung“ paviešintas AMOLED ekrano reklaminis vaizdo įrašas. Jokiais skiriamaisiais ženklais nepažymėtas prietaisas demonstruojamas iš kelių pusių, ir nėra abejonių, kad tai yra „Galaxy S8“ prototipas – jį išduoda itin ploni rėmeliai, kurių iki šiol neturėjo nei vienas gamintojo išmanusis. Vaizdo įraše galite pamatyti, kad naujienos ekranas užims 94 proc. priekinio skydelio.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=cAmo0C1kpoE

Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos