Teroristinis išpuolis Paryžiuje

Paryžiuje Eliziejaus laukuose pirmadienį automobilis rėžėsi į policijos mašiną ir užsidegė, pranešė policija. Vairuotojas, kuris buvo ginkluotas, buvo mirtinai sužeistas.

Jo vairuotojas yra „ant žemės, be sąmonės“, – iš pradžių sakė vienas policininkų, nepatikslindamas, ar tai buvo avarija, ar tyčinis aktas. Policija dar ragina žmones laikytis atokiau, nes specialioji operacija tęsiasi.

[tw_img full=”1″ height=”900″ style=”simple,fixed,parallax”]

[/tw_img] Kitas policijos šaltinis sakė, kad aukų per šį incidentą nėra. Tiesa, Prancūzijos žiniasklaida pranešė, kad vairuotojas buvo ginkluotas. Jis neteko sąmonės ir yra sunkiai sužeistas. Vėliau paskelbta, kad vyras žuvo. Į įvykio vietą atskubėjo ir išminuotojų būrio ekspertai – mašinoje aptiktas ir ginklas, ir mažiausiai vienas dujų balionas. Prancūzijos vidaus reikalų ministras Gerard’as Collombas vėliau patvirtino, kad užpuolikas negyvas ir kad tai buvo „tyčinė ataka“. Policija nurodė, kad užpuoliko automobilyje rastas kalašnikovo automatas, pistoletų, dujinių balionų. „Šiandien apie 15 val. 40 min. policijos būrys važiavo Eliziejaus laukų prospektu. „Renault Megane“ aplenkė jį iš dešinės ir rėžėsi į policijos kortežo priekinį furgoną“, – anksčiau sakė policijos atstovė. „Automobilis „Renault Megane“ užsidegė. Policija užtvėrė gatvę. Nei pareigūnai, nei turistai nenukentėjo, – sakė ji. – Asmuo, regis, yra negyvas. Pradėtas tyrimas. Regis jis buvo ginkluotas“. Vidaus reikalų ministerijos atstovas Pierre-Henry Brandet taip pat sakė, kad įvykio vietą tikrina išminuotojai. Prancūzijos antiteroristinių bylų prokuroras pradėjo tyrimą dėl policijos automobilio taranavimo Eliziejaus laukų prospekte. Prancūzijoje po serijos teroristinių išpuolių pastaraisiais metais galioja nepaprastoji padėtis. Balandį, kelios dienos prieš prezidento rinkimų pirmąjį turą, per ataką Eliziejaus laukuose buvo nušautas policininkas. Žiniasklaidos teigimu, naujausias incidentas Paryžiuje irgi buvo bandymas surengti ataką.

Total
0
Dalinasi
Related Posts