Taloninė valstiečių Lietuva.

Spjaudosi visi mąstantys piliečiai nuo tokio pseudo valstiečių valdymo, kur grynai teisus apžvalgininkas  Rimvydas  Valatka, visi kurie kritikavo šiuos profesorius ir už juos nebalsavo bus sutvarkyti per draudimus, mokesčius.

17naujų mokesčių, studijoje neištvėrė  Zenonas  Zebkinas, ką jūs darote, pagaunate žmogiuką su 9laipsnių gėrimu baudos tūkstantinės, ar jis negeria dėl nevilties, ar mato šviesą tunelio gale?

Apmokestinti varganas pensijas, invalidumus, 40proc.padidintas autorinis pvm kūrybiniams darbuotojams, nevaldomos maisto produktų kainos, brangsta mašinų draudimas, bus sekamas facebook, youtube, priėjimai bankuose prie privačių sąskaitų, filmuojami perkantys ir geriantys alkoholį, kiekvienas priimantis į darbą žinos kas jis, koks jis?  Kaip prie tarybinio saugumo…

Dar bezdauninkai kvėpuoja, nuo liepos 1d dvigubai brangs šiukšlės nustekentame  Jurbarko krašte.  Kabinėsis prie lauko tualetų, jie negalimi,. nors šūdai išsiurbti pilami į   Nemuną, tačiau tu žmogau privalai turėti pinigų iš oro viskam, sveikatai, kanalizacijai vestis.

Prie valstiečių kompensavimo mechanizmai negalimi?

Iš 15universitetų liks 3, kas prie ko ir kaip jungs neaišku, svarbu, kad šalyje neliktų akademinės bendruomenės, dėstytojai vyks į užsienį plauti vokiškų šiknų, o jaunimas rinks sraiges, pastatų išlaikymas, šildymas šitiems proto korifėjams nei motais.

Privaloma ginti šalį iki 60metų, reanimacijoje dirbančioms į pensiją gal nuo 70metų, vietoje mirsi, bus vainikas, šarvojimas.

Štai apie kokią laisvą Lietuvą 27metus svajojome visi, budėję ir prie parlamento, gynę  Paksą nuo tranų, dabar apkaltos niekam nebus, mafija uzurpavo šalį, prieš uraganą nepapūsi.

Total
2
Dalinasi
Related Posts