Ar verta reabilituoti Kęstutį Pūką?

Žinot mieli ctl.lt gerbėjai, kritikai visada žmogui suteikiamas šansas pasisakyti, pasiteisinti, net  Amerikoje nuteisti mirties bausme gali užsirūkyti.

Lietuvoje kai smogiama durklu- smogiama be skrupulų, 2šanso atsitiesti, nes be sensacijų bankrutuojančios tautos medijos išnyks ir neturės ką loti, kelti populiarumo reitingus.

Nes niekam nebeįdomu koks badaujantis senukas, našlaitis, Kildišienės kelnaičių spalva,dabar Pūkas.

Įsikišo ir didysis policijos reformatorius Skvernelis, kad už galimą priekiabiavimą 64metų Pūkas turi atsakyti pagal visus punktus, jis ir užsiminė apie lovas, pasivartymus, yra pokalbiai, išklotinės.

Kiek teko klausytis tokios ten fifutės Lapės pokalbių, provokacijų su Stoma, tai dar klausimas kas norėjo pasiplešlekinti ir kad ji atstovavo  pseudo  KK2 nenustebino.

Sukombinuoti pokalbius, pakreipti norimu kampu – techninis triukas.

Tiesa Pūko indulgencijomis neužsiimsiu, nes tai yra žmogus, kuris dėl eilinio piliečio galvos neguldys, o jo laidos ir programos yra vienpusiška tiesa.

Personaliai pažystu Gorienę, tai ji norėjo kreiptis teisman su savo leidiniu, kam Prunskienė pakėlė kainas sausio13, tai pasakius, kad esu LLP  nariu, prie dar sveikos buvusios premjerės- puikus pasirinkimas, poto prie Šustausko, Paleckio, dabar per 5metus 9vaikus susilaukusio odiozinio verslininko.

Nuvylė manę susirašinėjimo tonas su šiuo kauniečių patronu, nes sportas yra komercija ir nevertas reikalas mėtyti kamuolį į skylę, reikia žemelę dirbti, nevartoti be soties, sukurt darbo vietas kaimynams, esu sovietinio mąstymo istoriku, reikia užjausti prezidentę, pluša pajuodus, pasiraitus rankoves.

1  pažystama pasakojo, kad pas poną darbe ilgai neužsibūnama, užtat nuolatos ieško darbuotojų, kurie būtų lojalūs ir šlovintų 1savaitraščio tezes.

O už ką šlovinti Grybauskaitę? Kad sumeluota biografija, atskleidusi valstybinės paslaptį Grumadaitė pakelta pareigose.

Spauda duonos turės už ką valgyti, kad apkalta žemelės mylėtojui pavyks net neabejoju.

Total
2
Dalinasi
Related Posts