Sekso žaislai nebe tabu – tai naudą sveikatai teikianti priemonė

Čia tavo Lietuva
Čia tavo Lietuva

Sekso žaislų pramonė yra krečiama „gerų vibracijų“, o šių priemonių pirkimas ir naudojimas tampa vis populiaresnis platesniame žmonių tarpe. Pamirškite, jog kadaise tai galėjo būti tabu tema, nes mūsų laikais tai ne tik gero laiko praleidimo priemonė, bet ir priemonė, galinti teikti naudą sveikatai.

Kiek žmonių naudojasi sekso žaislais?

JAV Indianos universitete atlikti tyrimai parodė, kad 53% moterų ir 45% vyrų nuo 18 iki 65 metų amžiaus yra naudoję vibratorių. Tai yra susijęs su pagerėjusia lytine funkcija ir geresne seksualine sveikata. Sekso žaislai ne tik teikia malonumą ir linksmybes, bet ir gali būti naudingas seksualinės sveikatos gydymo priedas. Todėl vis dažniau tam tikri specialistai yra linkę siūlyti alternatyvią seksualinio aktyvumo gydymo priemonę – sekso žaislus.

Sekso žaislų nauda moterų sveikatai

Vis daugiau moteriškosios giminės atstovių ieško sekso žaislų, kurie padėtų susidoroti su konkrečiomis jas kankinančiomis sveikatos problemomis: sekso žaislai gali būti naudingi, gydant menopauzės simptomus, tokius kaip makšties atrofija, vulvos/makšties skausmas bei neurologinių būklių, tokių kaip susijaudinimo stoka ir žemas lytinis potraukis.

Turėtumėte žinoti, kad kai kurių vaistų vartojimas gali turėti įtakos vyrų ir moterų seksualinei funkcijai ir malonumui. Tokie vaistai, kaip vėžio gydymui skirti, antidepresantai, antihistamininiai vaistai, kraujospūdį ir širdies veiklą reguliuojantys vaistai, gali daryti tam tikrą neigiamą įtaką seksualinėms Jūsų funkcijoms.

Vienas netikėtas sekso žaislų naudojimo pranašumas, pastebėtas, atliekant tyrimą su moterimis menopauzėje, buvo miego pagerėjimas ir mažesnis prakaitavimas nakties metu. Taip pat yra tam tikrų įrodymų, kad plonų vibratorių su daug aukštos kokybės lubrikanto, naudojimas gali padėti padidinti kraujo tekėjimą į makšties sritį ir pagerinti kai kurių makšties ligų simptomus. Kai kurie tyrimai rodo, kad moterys mieliau naudoja ploną makščiai skirtą vibratorių, o ne klinikinius plečiamuosius preparatus, kurie dažnai skiriami gydytojų. Sekso žaislai gali papildyti kitus gydymo būdus, kurie gali būti rekomenduojami jus prižiūrinčio gydytojo, pavyzdžiui, vietiniai anestetikai, vaistai ir psichologinė terapija. 

Vibratoriai gali sukurti įvairių tipų seksualinę stimuliaciją, kuri gali būti naudinga, kai sumažėjęs seksualinis pojūtis, mažas lytinis potraukis arba nesugebėjimas mėgautis orgazmu.

Naudojant ploną vibratorių, galima ištempti makšties audinius, kad šis prasiskverbtų be skausmo, o vibracijos padidina kraujo tekėjimą į makšties sieneles, skatina gijimą, stimuliuoja nervus.

Sekso žaislų nauda vyrų sveikatai

Vyrams kyla nemažai seksualinių problemų, kurias gali padėti sumažinti tam tikri sekso žaislai. Turime omenyje tokias problemas, kaip erekcijos sutrikimas, priešlaikinė ejakuliacija, lytinio potraukio trūkumas ir po operacijų kylančios problemos.

Kai kurie sekos žaislai gali padėti vyrui išlaikyti erekciją ilgiau, padaryti ją tvirtesnę, taip pat atidėti ejakuliaciją. Specialiai sukurti vyriški vibratoriai gali padėti vyrams pasiekti erekciją ir stimuliuoti nervų galūnes. Jie taip pat gali padėti esant uždelstai ejakuliacijai, nes suteikia kitokį seksualinį pojūtį nei masturbacija rankų pagalba.

Stebėtina sekso žaislų teikiama nauda sveikatai

Sekso žaislų naudojimas seksualiniam malonumui ir orgazmui sustiprinti gali padėti užmigti, sustiprinti imunitetą, sumažinti skausmą, stresą ir pagerinti smegenų veiklą. Ir amžius toli gražu nėra kliūtis. Sekso žaislai turi nedaug šalutinių poveikių, skirtingai nei vaistai, ir gali padėti daugeliui moterų mėgautis klitorio ir G taško orgazmu, kurio galbūt nepavyko pasiekti anksčiau. Sekso žaislai taip pat gali padėti žmonėms ir toliau mėgautis seksualiniu intymumu ir malonumu, kai vaginalinis seksas nėra įmanomas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts