Samsung Galaxy NOTE 8 jau čia!

Samsung Galaxy NOTE 8

„Samsung Electronics“ trečiadienį Niujorke pristatė naują „Galaxy Note 8“ modelį. Nors rinka bendrovę iki šiol traukia per dantį dėl brangiai kainavusios nesėkmės su „Galaxy Note 7“ baterijomis, „Samsung“ pasiryžusi reabilituoti šią telefonų seriją.

Pirmasis „Note“ buvo pristatytas dar 2011 metais.

„Galaxy Unpacked“ renginys prasidėjo 18 val. Lietuvos laiku. Transliaciją galite pamatyti vaizdo įraše.

Perėjo 8 pakopų baterijos saugumo patikrinimo procesą

Po nesėkmės su „Galaxy Note 7“ baterijomis, dabar akcentuojama, kad „Galaxy Note8“ baterijos perėjo 8 pakopų baterijos saugumo patikrinimo procesą – patį griežčiausią patikrinimą rinkoje.

„Mes glaudžiai bendradarbiaujame su „Samsung“ tam, kad patobulintume procesus išmaniųjų telefonų kokybės ir saugumo įvertinimo srityje. „Galaxy Note8“ telefonams buvo taikytas griežtas įrenginio ir baterijos saugumo testavimas, kurį šis sėkmingai perėjo. Planuojame tęsti strateginę partnerystę su „Samsung“ tam, kad padėtume užtikrinti prietaisų saugumą“, – po pristatymo atsiųstame pranešime cituojamas Sajeevas Jesudasas, nepriklausomos saugumo mokslo bendrovės „UL International” prezidentas.

Didesnis ekranas ir rašiklis

Pranešime taip rašoma, kad naujasis telefonas pasižymi didesniu „Infinity“ ekranu, patogiai telpančiu vienoje rankoje, rašikliu „S Pen“, leidžiančiu dar patogiau komunikuoti, ir geriausia kada nors sukurta „Samsung“ išmaniojo kamera, fiksuojančia itin aukštos kokybės nuotraukas.

Teigiama, kad „Galaxy Note8“, lyginant su senesniais šios serijos telefonais, turi didžiausią ekraną, tačiau siauras korpusas jį leidžia laikyti patogiai vienoje rankoje. 6.3 colių „Quad HD+ Super AMOLED“ ekranas leis pamatyti daugiau bei naršyti patogiau. Telefonas dar patogesnis peržiūrėti vaizdus, skaityti ir netgi piešti.

Dėl „Multi Window“ funkcijos „Note“ naudotojai su telefonu gali daryti daugiau, tuo tarpu naujoji „App Pair“ funkcija leidžia sukurti programėlių poras „Edge“ juostoje ir be vargo paleisti dvi programėles vienu metu. Vartotojas gali žiūrėti vaizdo įrašą ir tuo pat metu rašyti žinutę draugams arba jungtis prie konferencinio skambučio bei peržvelgti darbotvarkę.

Nuo pat pirmojo „Note“ modelio rašiklis „S Pen“ tapo pagrindiniu šios serijos bruožu. Patobulintas „S Pen“ atveria naujus būdus rašyti, piešti, valdyti telefoną ir bendrauti su draugais. Šių metų rašiklis turi plonesnį galiuką, didesnį paspaudimo jautrumą bei kitas savybes, leidžiančias vartotojui išreikšti save, komunikuojant, dirbant ar pramogaujant.

Kai perteikti žinią tekstinėmis žinutėmis tiesiog neišeina, pasitelkti galima „Live Message“, kuris leidžia atsiskleisti ir papasakoti istorijas kur kas ekspresyviau. Naudojantis „Galaxy Note8“, galima dalintis animuotais tekstais arba piešiniais įvairiose platformose, palaikančiose formatą GIF (AGIF). „S Pen“ atveria visiškai naujas galimybes bendrauti, nes leidžia žinutes padaryti gyvas ir emocingas.

„Always On Display“ režimas leidžia „Galaxy“ vartotojams nepraleisti nė vieno pranešimo, neatrakinus ekrano. Tuo tarpu „Screen of Memo“ dėka telefone galima talpinti iki 100 puslapių užrašų, išėmus „S Pen“, prisegti užrašą „Always On Display“ ekrane bei ten pat jį koreguoti.

Patobulinta „S Pen“ vertimo funkcija leidžia slinkti tekstu ir greitai išversti ne tik pavienius žodžius, tačiau ir visus sakinius į 71 kalbą, taip pat greitai konvertuoti matus bei valiutą.

Geresnė kamera

Didelei daliai ieškančių naujo išmaniojo telefono vienas svarbiausių dalykų jame yra kamera, todėl naujajame „Galaxy Note8“ integruota šiuo metu galingiausia kamera.

Šis kompanijos telefonas yra pirmasis, turintis dvi 12 MP kameras su optinio stabilizavimo funkcija, pritaikyta tiek plataus kampo objektyvui, tiek teleobjektyvui. „Nesvarbu, ar lankaisi nematytame mieste ar bėgioji kieme, optinio stabilizavimo funkcija leis užfiksuoti detalias ir ryškias nuotraukas“, – tikina gamintojas.

Profesionalesniam fotografavimui rekomenduojama pasitelkti funkciją „Live Focus“, leidžiančią kontroliuoti fono gylį. Tą atlikti galima peržiūros režimo metu arba vos padarius nuotrauką, reguliuojant bokeh (išsiliejusio vaizdo) efektą.

Tuo trapu, naudojant „Dual Capture“ režimą, abi priekinės kameros fotografuoja tuo pačiu metu ir leidžia išsaugoti abi nuotraukas: vieną kadrą iš arti, naudojant teleobjektyvą, o kitą – viso fono, naudojant plataus kampo objektyvą.

Plataus kampo objektyvas turi „Dual Pixel“ jutiklį, pasižymintį greitu autofokusu, kuris leidžia užfiksuoti detalesnes, aiškesnes nuotraukas net ir prastai apšviestoje aplinkoje. „Galaxy Note8“ taip pat turi rinkoje pirmaujančią 8 MP „Smart Auto Focus“ priekinę kamerą, galinčią užfiksuoti ryškias asmenukes bei perteikti detalų vaizdą video skambučių metu.

„Galaxy Note8“ ypatybės:

• Atsparus vandeniui ir dulkėms. Prieš ketverius metus „Samsung“ pristatė pirmą vandeniui atsparų „Galaxy“ serijos įrenginį. Šiandien savo „Note“ galima neštis ir naudotis bet kur, nes šis įrenginys bei rašiklis „S Pen“ yra atsparūs tiek vandeniui, tiek ir dulkėms (IP684 standartas).

• Greitas bevielis įkrovimas. Prieš dvejus metus „Samsung“ pristatė pirmą „Galaxy“ prietaisą, įkraunamą bevieliu būdu. Naujasis „Note“ palaiko pažangiausias bevielio įkrovimo galimybes, todėl įrenginį galima įkrauti greitai ir patogiai, nevargstant su laidais ir elektros lizdais.

• Apsauga. „Galaxy Note8“ turi biometrinio autentifikavimo funkcijas, įskaitant akies rainelės bei pirštų atspaudų skaitytuvus. Tuo tarpu, „Samsung Knox“ užtikrina aukščiausio lygio programinės ir techninės įrangos saugumą. Galiausiai, specialus aplankas „Secure Folder“ leidžia laikyti savo asmeninius bei darbo duomenis dar saugiau.

• Galingas veikimas. Su 6GB RAM (operatyviąja atmintimi), 10 nm procesoriumi bei iki 256 GB praplečiama atmintimi, galios užteks viskam – naršymui, duomenų parsisiuntimui, žaidimams bei atlikti keletą užduočių vienu metu.

• Inovatyvios mobiliosios patirtys. „Samsung Dex“ leidžia išmanųjį prijungti prie monitoriaus arba kitokio ekrano. Jo dėka visus svarbius duomenis užtenka laikyti telefone, atlikti darbo užduotis, nebūnant ofise, arba tiesiog prijungti telefoną prie didesnio ekrano bet kada, kai to reikia. „Galaxy Note8“ taip pat turi virtualų asistentą „Bixby“, paverčiantį telefoną dar sumanesniu įrankiu: asistentas ilgainiui gali mokytis iš telefono savininko, tobulėti ir taip padėti reikiamus darbus atlikti kur kas paprasčiau.

• Patobulintas „S Pen“ verslui. „S Pen“ leidžia profesionalams daryti tai, ko kiti telefonai neleidžia, kaip pavyzdžiui, užsirašyti ką nors neatrakintame telefone, naudojant rašiklį arba greitai redaguoti dokumentus bei nuotraukas.

• Bekontaktis autentifikavimas. Telefone integruotas akies rainelės skaitytuvas gali būti naudingas įvairių sričių profesionalams, kuriems reikia atrakinti telefoną pirštais neliečiant jo ekrano, pavyzdžiui, žmonėms, dirbantiems sveikatos apsaugos srityje, statybose ar viešojo saugumo sektoriuose.

• Patobulintos „Dex“ galimybės. Šis sprendimas naudingas tiems, kuriems reikia praplėsti įprasto telefono naudojimosi būdus, pasitelkiant darbastalį didesniame ekrane, būnant tiek biure, tiek namuose.

Vilioja dovanomis ir siūlo dvi spalvas

„Džiaugiamės, kad „Note“ gerbėjų gretos tiek pasaulyje, tiek ir Lietuvoje neretėja. Būtent jie buvo nenutrūkstantis įkvėpimo šaltinis, kuriant naująjį modelį, – pranešime spaudai cituojamas Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – Nuo „Infinity“ ekrano iki išmanesnio „S Pen“ bei galingiausios dvigubos kameros – patobulintos savybės leis žmonėms su šiuo telefonu daryti dalykus, kurie anksčiau neatrodė įmanomi.“

Lietuvos gyventojai galės rinktis iš dviejų telefono spalvų: klevų auksinės arba vidurnakčio juodos. Išankstiniai užsakymai šalyje prasideda nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 14 d. 23:59. Užsisakę telefoną iš anksto dovanų gaus įrenginį „Samsung Dex“, kuris leidžia išmanųjį telefoną sujungti su monitoriumi, klaviatūra bei pele.

Spėlionės prieš pristatymą

VŽ rašė, kad dėl jau minėto paslydimo su baterijomis „Galaxy Note 8“ sulaukė net daugiau dėmesio nei ankstesni šios serijos telefonai, mobiliųjų technologijų entuziastai, šios rinkos tyrėjai ir dalyviai jau kuris laikas gaudė visas informacijos nuotrupas „Note 8“ – daugeliui buvo smalsu, ką tokio parodys „Samsung“, kad atsvertų rinkos nusivylimą telefonu „Note 7“.

Prieš renginį naujienų agentūra „Reuters“ pranešė, kad jos duomenimis, „Galaxy Note 8“ turės dvi kameras gale ir lenktą 6,3 colio įstrižainės arba dar didesnį QHD+ raiškos „berėmį“ AMOLED ekraną.

Tai sufleruoja ir „Galaxy Unpacked“ puslapio dizainas. Jis lankytojus pasitinka šūkiu: daryk didesnius dalykus (angl. do bigger things) ir telefono kontūrus vaizduojančia grafika, labai panašia į tą, kuri buvo pasitelkta pristatant „Galaxy S8“ ir jo ekraną su itin plonu rėmeliu, pavadintą „infinity display“.

Taigi, galima prognozuoti, kad naujasis „Galaxy Note“ iš pirmo žvilgsnio bus vizualiai panašus į „Galaxy S8“, tik turės elektroninį rašiklį. Pastarasis yra savotiška „Galaxy Note“ vizitinė kortelė, ir yra pavaizduotas „Galaxy Unpacked“ puslapyje. Tad galima tvirtai sakyti, kad naujame modelyje e. rašiklis bus.

Portalo „Cnet“ apžvalgininkai ir „Verslo žinių“ šaltiniai Lietuvoje taip pat sakė, kad naujame „Galaxy Note“ bus montuojamas „Snapdragon 835“ arba „Exynos 8895“ procesoriai ir 6 GB darbinės atminties lustai. Vidinės atmintinės talpa sieks bent 64 GB.

Kaip ir ankstesniame modelyje, „Note 8“ bus montuojami pirštų atspaudų skaitikliai ir akies rainelės skeneriai. Beveik neabejojama, kad telefonas bus atsparus vandeniui ir dulkėms, palaikys belaidį įkrovimą.

Neabejojama ir dėl to, kad pristatymo metu „Samsung“ atstovai nemažai dėmesio skirs baterijoms ir jų apsaugai. Taip pat tikėtina, kad su baterija „Samsung“ neeksperimentuos. Remiantis nepatvirtintais duomenimis, jos talpa turėtų būti gana standartinė – apie 3300 miliampervalandžių (mAh).

Pristatymo metu veikiausiai išgirsime ir pamatysime, kaip „Galaxy Note 8“ veikia su kitais kompanijos įrenginiais, tokiais kaip „Gear 360“ kamera, virtualios realybės akiniai „Gear VR“ ir „Gear S3“ laikrodžiu.

Beveik garantuotai naujame telefone bus įdiegtas ir „Samsung“ skaitmeninis asistentas „Bixby“. Ir šįkart jis supras daugiau kalbų, ne tik korėjietiškai.

Po pristatymo „Telia“ pranešė, kad pradeda išankstinę prekybą užsakymams internetu šiuo modeliu, o planšetofono kaina – 1009 Eur. Pirmieji pirkėjai savo rankose juos turės rugsėjo 15 dieną.

„Cnet“ prognozuoja, kad naujasis telefonas kainuos nuo 900 USD. Lietuvoje, kaip sako „Telia“ atstovai, „Galaxy Note 8“ turėtų kainuoti apie 1000 Eur.

Kol kas „Samsung Galaxy Note 8“ pagal techninius parametrus yra neabejotinas flagmanas.

 

Total
100
Dalinasi
Related Posts