Ruoškitės paploninti pinigines: įjungiamas šildymas

Trys didieji miestai – Kaunas, Šiauliai ir Panevėžys – šią savaitę pradeda šildymo sezoną. Vilniuje kai kurie pastatai pradėti šildyti praėjusią savaitę, o nuo ketvirtadienio bus šildomi ir gyvenamieji namai. Klaipėdoje, kur orai dar šilti, neskubama skelbti šildymo pradžios.
Kauno mero atstovas spaudai Tomas Grigalevičius BNS teigė, jog šį antradienį šildymo sezonas pradedamas tik miesto mokyklose, darželiuose ir sveikatos įstaigose, tačiau vis dar svarstoma, kada pradėti šilumą tiekti daugiabučiams.

sildymas1

Šiaulių savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Vitalis Lebedis BNS teigė, jog šildymas mokykloms, darželiams ir sveikatos įstaigoms bus pradėtas tiekti ketvirtadienį, bet dėl daugiabučių dar nėra apsispręsta.

Panevėžio savivaldybės Komunikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Vilma Kučytė BNS patvirtino, kad mokyklos, darželiai, sveikatos įstaigos bei daugiabučiai bus pradėti šildyti šį ketvirtadienį.

Savo ruožtu Klaipėdos savivaldybės Butų ir energetikos poskyrio vedėjas Algis Gaižutis BNS sakė, kad oro temperatūra uostamiestyje dar nėra nukritusi pakankamai, kad būtų galima pradėti šildymo sezoną.

Vilnius praėjusį ketvirtadienį pradėjo šildyti mokyklas, darželius ir sveikatos įstaigas, o šį ketvirtadienį šiluma pasieks ir daugiabučius.

„Kiekviena daugiabučių bendrija galės rinktis, ar jau pradėti šildymo sezoną, ar dar ne. Vis dėlto orų prognozės dažniausiai yra tikslios ir jos rodo, kad orai šąla, todėl mes nuo ketvirtadienio pradedame šildymo sezoną“, – BNS sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Šildymo sezonas skelbiamas, kai vidutinė trijų parų oro temperatūra mažesnė nei 10 laipsnių šilumos. Visos savivaldybėse veikiančios mokyklos, darželiai, gydymo įstaigos ir esantys daugiabučiai gali savarankiškai pasirinkti, kada įjungti šilumos tiekimą.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts