„Qatar Airways“ įsigijo daugiau „British Airways“ savininkės akcijų

A Qatar Airways A 350 900 is presented at the International Paris Airshow at Le Bourget on June 15, 2015. AFP PHOTO ERIC PIERMONT

Pasinaudojusi Didžiosios Britanijos svaro kurso smukimu po britų sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos, Kataro aviakompanija „Qatar Airways“ padidino savo turimą „British Airways“ savininkės IAG akcijų paketą iki 20 proc.

Apie tai pati bendrovė pranešė pirmadienį. Išplatintame pranešime Kataro aviakompanijos vadovas Akbaras Al – Bakeras sakė, kad jo bendrovė dėl esamos padėties rinkoje IAG turimų akcijų paketą padidino nuo 15,01 iki 20,01 proc. „Neseniai pasikeitusi vienos pirmaujančių pasaulyje aviakompanijų grupių vertė suteikė tai, ką mes laikome patrauklia galimybe padidinti savo tyrimą akcijų dalį bendrovėje IAG“, – sakė „Qatar Airways“ vadovas.

Verta paminėti, kad tai jau yra ketvirtas kartas per vos tris mėnesius, kai „Qatar Airways“ padidina savo turimą IAG akcijų dalį. Pastarosios bendrovės akcijų vertė po JK referendumo dėl narystės ES smuko daugiau nei 20 proc. Tiesa, šiuo metu IAG akcininkams iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių yra taikomas apribojimas, reiškiantis, kad tarptautiniams investuotojams negali priklausyti daugiau nei 49 proc. Europos aviakompanijos akcijų.

Total
177
Dalinasi
Related Posts