Prasideda konservatorių genocido politikos projektas

Senis muzikantas gali iš laimės sapne nuogas šokti, jo kūrinys, nuvaręs tautą po kelnaitėm- TS-LKD pasiekė triuškinimą 4metus visom pozom tvarkyti nuolankius tautiečius.

1.Likviduota Darbo partija, eliminuojamas Paksas, sodinamas amžiams Paleckis, užčiaupiami,,Drąsos kelias”,  Šustauskas.Ko daugiau reikia buožių platformai Lietuvoje?

2.Ir Brisiui aišku kas siekia premjero posto. Anksti po žmonos padu atsidūręs anūkėlis, kurio 1žestas bus likviduoti universitetus, pedagogus priversti ,,groti  nuo išprotėjimo mirusį Čiurlionį”.Kvailos šnekos yra atleisti pedagogus, naikinti universitetų autonomiją, kitus leisti ilgoms tobulėjimo atostogoms, mokant algas.iš kokių aruodų? Potencialiai koks 2 000pedagogų kitąmet tikrai ners į užsienį, kur ir mokestinė sistema normali ir nesi persekiojamas už kitokią nuomonę.

3.Jurbarke SPORTO REIKALAI TVARKOMI BUS IŠ 1KANDIDATO, POLIKLINIKOS GALVA TAPATI PANELĖ, TAPATI SUKNELĖ.Nes tai pasyviausias miestas šalyje pilietiniu aspektu,kur spaudoje rasti ką nors rašant šio miesto žmones- sunkus reikalas, čia pasiduodama be kovos, nesvarbu, kad konservatorių įtaka yra tik ligoninėje ir transporte, kas esminių įtakojimų nesudaro.

Total
0
Dalinasi
Related Posts