Kokių galų ir balansų užglaistymo paviešinimo nenori panelė premjerė  Šimonytė?

Tik kvailoka kaimo bobutė dievinanti senį  Landsbergį tiki, kad koronas yra skrajuočių, šikšnosparnių sukeltas virusas.  Ji paprasčiausiai niekados neskaitys užsienio portalų, ypač  Hamburgo profesorių ataskaitų.  Uhane nebuvo jokio turgaus, tai yra dirbtinai sukurtas virusas sunaikinti žmonijos ekonomiką, visus paversti kinų liokajais.

Kodėl šios ale farmacinės pandemijos metu neveikia toks dalykas kaip nacionalinis, tarptautinis saugumas, kur tie stebėtojai, žadėję pateikti duomenis apie covid 19 kilmę?

Kad kažkas bus globalaus ir klaikaus žinota net 2017, kodėl nesuimama  švedų mokslininkė, kuriai paskambinus naktį buvo pasakyta, kad virusas pabėgo iš laboratorijos, neliečiamumą turi  Gatesas,  Shwabas?

Nes sugrius aferos kortų namelis.  Tegul panelė premjerė apklausia bent 50 žmonių provincijoje ir išgirs ką žmonės sako apie šitą politinį režimą.

Nuo rugsėjo kasdien be sustojimo miršta po 10-14 žmonių, 2020.03.16-06.16 periodu buvo tarpsnis kuomet 19 parų niekas nekeliavo anapilin, ką tuo metu medicina darė stebuklus, dabar nusviro rankos?.  Londone, kur milijonai žmonių gyvena nemirė niekas, tas pats pas islandus, suomius.

Bet mūsų šikmedijos kaip 15min.lt su tuo negali susitaikyti t, tiražuoja, kad net  Liuksemberge kreivės kyla, premjerė kalbėjo, kad komendantas visur, kai jo nebuvo pas islandus, suomius, švedus, gudus.  Bauginimai ir gąsdinimai idiotams yra veiksmingiausias šansas paskatinti vakcinuoti ir testuotis.  Nes testai biznis kaip reikalas, pas anglus 2 kartai 1 žmogui 210 svarų.  Jūs atsisakytumėte tokių viršpelnių?

O,  kad žmonės mirs aišku ir naiviam darželinukui,  Reanimacijoje prie plaučių inkubacijos pastatyti glušiai, net nežinodami kaip elgtis, 6 jaunuoliams pritrūko deguonies balionų net.

Užtat proto pasikviesti iš  Islandijos nereikia- išlys ir mirčių apskaitos klastojamos ir kiti nesuvesti balansai.

Total
0
Dalinasi
Related Posts