Po finalo susigraudinusi Rūta Meilutytė: „Sunku kažką sakyti“

Rūta Meilutytė liko be olimpinio medalio. Rio de Žaneiro olimpine čempione 100 metrų krūtine varžybose tapo amerikietė Lilly King, o sidabrą iškovojo rusė Julija Jefimova. Mūsų Auksinė žuvelė liko septintoje vietoje, pademonstravusi blogą laiką. Po varžybų lietuvė negalėjo sulaikyti ašarų ir nerado žodžių savo plaukimui apibūdinti.

„Nežinau (kas nutiko – aut past.), sunku pasakyti. Susikausčiusi pradėjau plaukti. Tikrai sunku kalbėti“, – su ašaromis akyse kalbėjo R.Meilutytė.

Lietuvė pirmuosius 50 metrų įveikė geru tempu ir buvo trečioje vietoje, tačiau po apsisukimo ją ėmė lenkti varžovės. Paskutiniuosiuose metruose lietuvė dėl medalio jau nekovojo, o Rio arena griausmingai sirgo už L.King pergalę. „Distancija labai trumpa. Daug galvoje nesisuka, tik kaip greičiau paliesti sienelę. Tiesiog gal per daug leidau emocijoms užimti save… Sunku pasakyti. Galbūt prieš išeidama nesijaučiau gerai“, – sunkiai žodžius verkdama rinko R.Meilutytė.

ruta-meilutyte-57a940e733138Rūta nebegalėjo kalbėti, tik verkti – į pasikalbinimo zoną netrukus atbėgo treneris Jonas Ruddas. Į jo saugų glėbį šokusi R.Meilutytė paliko žurnalistų zoną. Šių metų pradžioje R.Meilutytė važinėdama dviračiu susilaužė ranką – tai sutrukdė plaukikės pasirengimui ir tinkamam poilsiui prieš Rio žaidynes. Londono olimpinė čempionė per ketverius metus mums padovanojo neįtikėtinų emocijų. Ji yra vienintelė sportininkė plaukimo istorijoje, laimėjusi visų amžiaus grupių visus įmanomus titulus savo rungtyje. To nėra padaręs net legendinis Michaelas Phelpsas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts