Visiems Kėdainių rajono kaimiškųjų seniūnijų socialiniams darbuotojams – nauji automobiliai

Kėdainių rajono savivaldybė visas dešimt savo teritorijoje esančias kaimiškąsias seniūnijas aprūpino naujais automobiliais, kurie skirti socialiniams darbuotojams.

Naujų automobilių raktelius dešimčiai socialinių darbuotojų įteikė Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

„Tikimės, kad šis sprendimas pasiteisins ir palengvins socialinių darbuotojų darbą. Šie darbuotojai, ypač dirbantys su socialinės rizikos šeimomis, jau seniai skundėsi, jog norėtų jas pasiekti operatyviau, greičiau suteikti reikiamas paslaugas. Tad pritarus rajono savivaldybės tarybai nusprendėme skirti lėšų ir įsigyti šiuos naujus automobilius, kurie yra kompaktiški ir patogūs. Jų kuro sąnaudos labai mažos, todėl seniūnijų biudžetai didelių išlaidų, tikiuosi, nepatirs“, – sakė rajono meras S. Grinkevičius.

Pagerėsiančiomis socialinių darbuotojų darbo sąlygomis ir galimybėmis greičiau bei kokybiškiau suteikti seniūnijų gyventojams paslaugas džiaugėsi ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis, Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė, seniūnijų seniūnai.

„Mūsų socialiniai darbuotojai daug dirba, todėl jų sunkiam darbui buvo labai reikalingi automobiliai. Visų socialinių darbuotojų vardu rajono vadovams ir tarybos nariams dėkoju už tai, kad buvo skirta lėšų naujų automobilių, kuriais bus gerokai lengviau pasiekti šeimas, įsigijimui“, – sakė J. Blinstrubaitė.

Kompaktiškais ir taupiais automobiliais socialiniai darbuotojai lankys kaimo vietovėse gyvenančias socialinės rizikos šeimas, senus ir neįgalius gyventojus, turinčius rūpybos poreikių.

Pernaravos seniūno Artūro Gusto teigimu, atstumai tarp socialinės rizikos šeimų ir rūpybos reikalingų žmonių seniūnijoje dideli.

„Žinoma, automobilį skirdavome ir iki šiol, tačiau socialinės darbuotojos juo turėjo dalintis su kitais seniūnijos specialistais. Be to, tai senas automobilis, kurį reikėdavo dažnai remontuoti. Džiaugiuosi, kad dabar socialinės darbuotojos turės tik savo darbui skirtą automobilį ir nebereikės laukti, kol atsilaisvins kitas“, – kalbėjo A. Gustas.

Naujieji automobiliai socialinėms darbuotojoms ypač pravers prieš rugsėjį, nes dabar – pats darbymetis, reikia pirkti mokyklinius reikmenis prižiūrimų šeimų vaikams. Šiais automobiliai bus taip pat lankomi ir aprūpinami senyvi, neįgalūs žmonės.

Krakių seniūnijos socialinė darbuotoja Daiva Stačkūnienė sakė, kad jai teko dirbti įvairiai.

„Važinėjau ir savo automobiliu, ir su policijos įgaliotiniu, kol jis dar buvo seniūnijoje, paskui gavau seną seniūnijos automobilį. Tiesiog ieškodavau įvairių galimybių pasiekti šeimas, nes teikiame visas įmanomas paslaugas, vežame ir pas gydytojus, rūpinamės vaikais, tad manau, kad dabar darbas palengvės. Svarbu ir tai, kad nauju automobiliu važiuoti bus saugiau“, – sakė D. Stačkūnienė.

Dešimt naujų „Peugeot“ markės automobilių už savivaldybės biudžeto lėšas nupirkta už maždaug 130 000 eurų.

Kėdainių rajono savivaldybė – vienintelė, nusprendusi naujais automobiliais aprūpinti visas dešimt kaimiškųjų seniūnijų.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Total
2
Dalinasi
Related Posts