„Notebook Air“ kokio dar nematėte – įspūdingai atrodantis kompiuteris su 4G moduliu

Pekine „Xiaomi“ pristatė šiek tiek patobulintas „Mi Notebook Air 12,5“ ir „Mi Notebook Air 13,3“ versijas, palaikančias mobiliojo ryšio tinklus. Iškart reikia pažymėti, kad nešiojamieji kompiuteriai bus išleisti ribotu tiražu (500 000 egzempliorių) ir bus skirti tik vietiniam mobiliojo ryšio operatoriaus „China Mobile“ klientams. Naujienos neturi fizinio SIM kortelės lizdo, todėl kompiuterio 4G ryšys neveiks kitų operatorių tinkluose.

Išoriškai nešiojami kompiuteriai nesiskirs nuo tų, kurie buvo pristatyti anksčiau, bet specifikacijos šiek tiek pasikeitė. 13,3 colių „Mi Notebook Air“ modelis palaikantis 4G gavo galingesnį dviejų branduolių šeštosios kartos „Intel Core i7 Skylake“ procesorių su 3,0 GHz dažniu, diskrečiąją vaizdo plokštę „NVIDIA GeForce 940MX“, 8 GB RAM ir 256 GB talpos SSD kaupiklį. Gamintojas tikina, kad naujas produktas yra 10% galingesnis nei originalus modelis.

Versijos su 12,5 colių ekranu specifikacijos nepasikeitė. Ji vis dar naudoja tą patį „Intel Core M3“ procesorių, 4 GB RAM ir 128 GB SATA SSD vidinės atminties.

Naujieji nešiojamieji kompiuteriais su 4G modeliais bus parduodami jau kitą mėnesį už $ 675 (12,5“ modelis) ir $ 1005 (13,3“) kainą. Galbūt, ateityje pasirodys versija be pririšimo prie operatoriaus. Be to, gamintojas pasigyrė, kad per tris mėnesius pardavė daugiau nei 220 tūkstančių nešiojamųjų kompiuterių.

https://www.youtube.com/watch?v=vLSVkyTebKA

Šaltinis: technologijos.lt

Total
0
Dalinasi
Related Posts