Mokytojų mušimas – Lietuvos švietimo sistemos vizitinė kortelė?

Nuvilnijo internete, spaudoje klaikus paauglės žestas prieš muzikos mokytoją Kuršėnuose, kuomet pamokos metu elgėsi chamiškai, kėlė kojas ant suolo, o finiše ją stumdė.

Šešerius metus dirbau pedagogu ir žinau kaip vaikai smaginasi, matydami psichologiškai terorizuojamą mokytoją, pasiduoda bendram chaosui, spaudimui.

Policija pradėjo tyrimą, guodžia pedagogę faktas, kad ji nekelia rankos prieš vaikus, tuo atveju išliko garbinga, ori. Moksleivė pagal mano sampratą privalo būti pašalinta iš ugdymo įstaigos, įtraukta į rizikos stebėseną, tėvai atsiprašyti už jos absurdą.

Čia mes ir priėjome absurdo tiltelį su išpūstomis vaiko teisėmis ir pareigų nebuvimu, todėl kailių pylimas tapo švietimo jau prekiniu ženklu.

Mano buvusioje mokykloje ereliams nepasako nieko mokytojai, matydami pešant tabokos dūmiuką viešai. Jurbarke diskotekos metu vienos mokyklos direktorius gavo pilti nuo pakaušusio jaunimo.

Štai jums ir tautinės mokyklos koncepcija, kurią studijavau 1993 – 1997 metais VPU IF, konspektuodamas klasikų Maceinos, Šalkauskio, Vydūno, Lukšienės veikalus.

Reformos po reformų, mokyklų tinklo ardymas, kaimų palikimas be kultūros židinių, abitūros egzaminų nelogiškumas, mokslo metų tyčinis ilginimas, idant vaikai pajustų didesnį stresą – sunaikino vertybinį tautos pamatą.

Būrelius vaikai renkasi patys, mokytojas jo negavęs praranda kelis euriukus prie algos, renginiai neprivalomi, istorijos disciplina tampa tik testų ir išmaniųjų technologijų, o ne gyvo pasakojimo ir darbo su žemėlapiu specifika.

Matau, kaip vaikai ydingai mokinami sporto, galima lakstyti su treningais, futbolo vartus laikyti belekaip. Kai mes mokykloje neturėjome teisės kitose pamokose sėdėti nenusiprausus, smirdint.

Bet ką norėti jeigu dar pilna skylėtų lauko tualetų su šiferiniais stogais, o jūs aplankykite Šimkaičių apylinkės – Jurbarko rajone aikštynus, bendruomenės pastatus, kokie vaizdai lyg po Černobylio.

Milijonai ES  lėšų išmesti belekur, paliekant nevaldomą skurdo, emigracijos, susvetimėjimo uraganą, o valstiečiai savo genocidine bauginimo politika naudos deja neduos.

LAUKITE TĘSINIO…..

 

 

TENKA IKELTI IS NAUJO , NES ISTRYNE PARAZITAI KURIEMS NEPATINKA TIESA
tegul pasiziuri valdzia kaip su savo iskrypeliskais istatymais auga Lietuvos atzalos, jugi ju negalima aukleti, nes pagal istatymus gali tevai uzsitraukti korone valdzios.

Posted by Raimondas Ivoškus on 2017 m. gegužės 18 d.

Total
38
Dalinasi
Related Posts