Mirė “Teletabio Tinkio – Vinkio” aktorius

Sausio 23-ąją mirė aktorius Simonas Sheltonas Barnes, filmuke „Teletabiai“, įkūnijęs Tinkį Vinkį. Trijų vaikų tėvas mirė praėjus vos keturioms dienoms po 52-ojo gimtadienio.  Gruzijoje gyvenęs aktorius dirbo baleto šokėju ir choreografu. Pats Simonas apie savo personažą yra sakęs: „Mes sulaukdavome galybės laiškų iš vaikų ir jų tėvų. Vienu metu tikrai buvome prilyginami su „The Beatles“ ar „Take That“, – yra sakęs Simonas.

Apie garsaus aktoriaus mirtį socialiniuose tinkluose pranešė jo dukterėčia, pasidalinusi juodai balta Simono nuotrauka. Prie nuotraukos jis rašė: “Mano nuostabusis dėdė mirė staiga. Tai buvo geriausias ir talentingiausias žmogus, su kuriuo galėjau susipažinti. Jis buvo visų mėgstamas. Jis liks visų mūsų širdyse”, – parašė ji.

Jo sūnus Henry feisbuke paskelbė jautrią žinutę: „Netekau savo mylimo tėčio. Jis buvo geranoriškiausias ir švelniausias vyras, kokį tik pažįstu. Myliu jį labiau už viską. Kai buvau mažas, iš manęs nuolat tyčiojosi, kad mano tėtis yra šokėjas ir aktorius. Bet dabar aš juo labai didžiuojuosi. Dabar jis geresnėje vietoje ir žinau, kad jis nenorėtų, jog liūdėčiau. Taigi ketinu toliau gyventi taip, kaip jis būtų man linkėjęs gyventi“.

Aktorius bus palaidotas vasario 7 dieną. Artimieji į laidotuves prašė ateiti vilkint šviesių spalvų rūbais.

Total
0
Dalinasi
Related Posts