Kai už kvailumą mokama per daug – vyras galvą įsicementavo į mikrobangę ir vos nežuvo.

Mikrobangų krosnelė ant galvos atrodo juokingai tik iš pradžių

Anksčiau buvo sakoma, kad kvailiams nesiseka, dabar už kvailumą jie yra atlyginami, o kenčia kiti. Būtent taip nutiko ir šį kartą, kuomet vienas vaikinas savo galva panardino į statybiniu gipso mišiniu pripildytą mikrobangų krosnelę. Tai buvo ne tik kvaila ir pavojinga, bet ir galėjo pakenkti kitiems. Kada ir kaip bus galima nubrėžti ribą?

„Youtube“ nebėra toks pat portalas, koks buvo anksčiau. Dabar čia populiariausi muzikiniai vaizdo klipai, nešvankūs vaikams (!) skirti vaizdo įrašai ir pokštai. Dar šiemet užvirė audringa diskusija apie Jake Paul priklausantį kanalą, kuris augo sparčiausiai. Žvaigždėmis pasijautę jaunuoliai ne tik krėtė nekaltus pokštus, bet ir priešais savo namus susikvietė neatsakingų paauglių gerbėjų būrius, savo baseine degino įvairius daiktus, kėlė triukšmą ir visiškai sujaukė rajono ramybę.

Kaimynai skundėsi, o vietoj to gavo tik neatsakingą šmeižikišką atsaką apie neva jų atsuktus furgono ratus laikančius varžtus (iš esmės, bandymą nužudyti patį Jake Paul) ir dar kelis be leidimo slapta filmuotus klipus. O kur dar visa eilė melų, papasakotų neįprastai atsidavusiai auditorijai, be leidimo paviešintas hiphopo atlikėjo Post Malone namo vaizdas ir kitos problemos.

Dabar peršokime iš ne tokių senų laikų į dabartį. Jimmy Swingler taip pat yra „Youtube“ kūrėjas, garsėjantis kvailais juokeliais, kuriuose britas pats tampa bandymų triušiu. Jam priklausantis „TGFbro“ kanalas turi daugiau nei 3 milijonus prenumeruotojų, daugelis kurių, kaip ir galite nuspėti, yra vaikai ir paaugliai. Vienas iš pastarųjų Swingler pokštų buvo įsicementuoti savo galvą į mikrobangų krosnelę. Aišku, tam panaudotas netikras betonas, nes paruošti mišinį būtų sunkiau, o glaistymui ir klijavimui skirtas mišinys. Tačiau jis taip pat sukietėja taip, kad be tinkamų įrankių jį suskaldyti yra labai sunku.

Taigi, Swingler ant galvos užsimovė plastikinį maišelį, į burną įsikišo vamzdį ir panardino galvą ir minėtu mišiniu pripildytą mikrobangų krosnelę. Draugai padėjo pagreitinti mišinio kietėjimą ir jau visai greitai vaizdo įrašų herojus stovėjo su sunkia mikrobangų krosnele ant pečių. Dar po kelių akimirkų – jis jau skundėsi, kad tuoj mirs, nes negali kvėpuoti. Praėjus dar šiek tiek laiko draugai jį vadavo įvairiais įrankiais, o galiausiai į pagalbą pasišaukti ugniagesiai gelbėtojai, kurie taip pat užtruko valandą.

Simon Woodward, gelbėtojų stoties vadovas, išreiškė nepasitenkinimą. Tuo metu, kol ugniagesių komanda lėkė per visą miestą, trikdydama eismą, ir vėliau gelbėjo kvailai pasielgusį Swingler, kur nors mieste galėjo įvykti tikra nelaimė. Resursai yra riboto ir apie tai reikia galvoti. Tačiau baudžiamas „Youtube“ kanalo autorius nebus. Jis bus apdovanotas – populiarumu, naujais prenumeruotojais ir pinigais už reklamą.

Taip nutiko ir su Jake Paul. Jis iš skandalų uždirba daugiau pinigų, jei iš jo galima prisiteisti. Jei jam tektų išsikraustyti, tai taptų dar vienu populiariu vaizdo įrašu. Tai kur bus brėžiama riba? Ar „Youtube“ turėtų imtis veiksmų ar tiesiog nuleisti rankas, nes šiuo atveju paklausa šaukiasi pasiūlos?

Total
28
Dalinasi
Related Posts