Marijampolėje apvirto keleivinis autobusas, yra sužeistų žmonių ATNAUJINTA

Įvykio liudininkės Evelinos nuotr. / Įvykio vietoje

13 val. 23 min. BPC 112 telefonu gautas pranešimas apie tai, kad Marijampolėje, vienoje sankryžoje šalia naujo prekybos centro, apvirto keleivinis autobusas. Yra nukentėjusiųjų, operatyviai pranešė Bendrais Pagalbos Centras.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pirminiais duomenimis, sužaloti mažiausiai 4 žmonės.

Avarija įvyko prie „Lidl“ parduotuvės. Į įvykio vietą išsiųstos Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, greitosios medicinos pagalbos ir policijos pareigūnų pajėgos.

Gelbėtojai vairuotoją ištraukė iš autobuso ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Nukentėjo 6 autobuso keleiviai. Jie dėl bendrų sumušimų išvežti į ligoninę. Autobusas apsivertė po susidūrimo su lengvuoju automobiliu „Opel Zafira“.

Praėjus maždaug 45 minutėms nuo susidūrimas „Volkswagen“ mikroautobusas dar gulėjo važiuojamojoje dalyje ant šono.

„Autobusas paprastai važinėja maršrutu Vilkaviškis–Marijampolė. Mums, atvirai sakant, nepavyksta susisiekti su vairuotoju – jis arba nukentėjo, arba nežinau, todėl kolega išlėkė į įvykio vietą.

Tuo tarpu Marijampolės apskrities VPK praneša, kad automobilis „Opel Zafira“, vairuojamas blaivaus vilkaviškiečio, kirsdamas pagrindinę gatvę galimai nepraleido mikroautobuso.

Pirminiais duomenimis, dėl to ir įvyko avarija, po kurios ligoninėje atsidūrė mikroautobuso vairuotojas ir du keleiviai. Eismas avarijos vietoje buvo uždarytas (pravažiuoti ir fiziškai nebuvo įmanoma), o eismo nelaimės aplinkybių tyrimą tęsia Marijampolės kelių policijos pareigūnai.

 

Buvote įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Pasidalinkite vaizdais su kitais ctl.lt skaitytojais. Viską galite siųsti adresu redakcija@ctl.lt

Total
2
Dalinasi
Related Posts