Kvepia Istorijom: Meilė gimusi Amerikai

Ugnė yra užkietėjusi keliautoja. Kai nuvykome pas ją į namus iš karto akį patraukė ant sienos kabantis nedidelis pasaulio žemėlapis. Jis buvo visas nuspalvintas mažais smaigtukais, kurie Ugnei primena vietas, kuriose jau yra trypusi žemę. Tarp tokių vietų yra Pietų Afrikos Respublika, Naujoji Zelandija, Filipinai, Etiopija, Egiptas, Jamaika, Puerto Rikas, Mergelių salos, Šv. Martyno sala, Izraelis, Tailandas, Jordanija, žinoma, Europa, o tankiausiai smeigtukai susegioti Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Būtent apie šią šalį mes daugiausiai su Ugne ir kalbėjomės. Ji ten yra buvusi apie 10 kartų, tačiau tai tikrai ne riba. Planuose yra ne tik nauji taškai šiame žemyne, bet ir knyga. Turbūt daugelis jaunimo yra girdėję žodį „road trip“. Ne tik girdėję, bet galbūt ir planavę. Ugnė tokių „road tripų“ Amerikoje turėjo ne vieną ir ne du, todėl būtent apie tai ir bus jos knyga, kurią knygynuose turėtumėte rasti prieš Kalėdas.

Ugnė yra viena iš tų žmonių, kurie apie keliones gali kalbėti neatsikvėpdami. Jau vien istorijos apie susidūrimą su meškomis, neplanuotus nuotykius Havajuose, draugo paieškas nacionaliniame parke ar „meilę“ gyvatėms.

Filmavo/montavo: Julius Balašaitis
Kalbino: Mantas Bertulis
Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos