Kvepia Istorijom: Makalius dievina hostelius

Makalius jau nuo 2009 metų ženkliai prisideda prie lietuvių emigracijos masto didinimo. Aišku, tai tik juokai, tačiau iš tiesų po šiuo slapyvardžiu besislepiantis Rimvydas Širvinskas per septynerius metus ženkliai įkvėpė lietuvius keliauti daug dažniau bei pigiau.

Su Makaliumi kalbėtis apie keliones galima valandų valandas. Tiek kalbant apie patirtas istorijas kelyje, tiek apie išbandytus keistus patiekalus, tiek apie įdomius įspūdžius, kuomet tekdavo apsistoti pas kitus žmones.

Greitai 26-ąjį gimtadienį švęsiantis Rimvydas kalbėdamas su projektu „Kvepia Kelionėm“ atskleidė, jog kelionės jį vis dar džiugina tai pat, kaip ir prieš penkerius metus, tačiau stengiasi jomis nepiknaudžiauti.

„Pastaruoju metu man sunku atskirti atostogas nuo darbo, nes aš savo pomėgį paverčiau darbu. Kol kas aš netgi tuo labai ir džiaugiuosi, nes važiuodamas padirbti aš tuo pačiu ir pasiilsiu. Stengiuosi kartais pristabdyti, kuomet man tai atsibosta. Mano didžiausia baimė yra nepersūdyti kelionių, nes kažkada man jų buvo per daug“, – projektui „Kvepia Kelionėm“ pasakojo Rimvydas Širvinskas.

Kai tu esi žmogus aplakstęs daugiau nei pusę pasaulio, daug kur buvęs net ne po vieną ar du kartus, kyla klausimas: kas tave taip veža kelionėse?

„Man labai svarbu bendrakeleiviai, kelionėje sutikti žmonės bei maistas“, – šventąją trejybę išvardino Makalius.

Makalius dažniausiai įvardijamas kaip kelionių ekspertas. Todėl negalėjome praleisti progos užduoti turbūt jam jau nusibodusį klausimą apie patarimus keliautojams. Važiuojam.

„Keliones planuoti savarankiškai. Palikti vietos nuotykiams. Neapibrėžti visko kažkokiame griežtame grafike. Nesusipirkti iš karto visų bilietų, kortelių ar dar kažko, – rekomendavo Makalius. – Kitas patarimas – jeigu tikrai norite parsivežti pačius geriausius prisiminimus, tai dažniausiai jie nutinka hosteliuose.“

Makalius taip pat papasakojo apie savo patirtį su „Airbnb“, kuriozišką skrydį su kate, norą įsigyti sodybą Kretoje, netikėtai kitame pasaulio krašte sutiktus pažįstamus bei Makaliaus pradžią.

Filmavo/montavo: Baltas Media
Kalbino: Mantas Bertulis
Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos