Kvepia Istorijom: Andriui Tapinui gyventi lengviau turint lėktuvo bilietą kišenėje

Daugelis Andrių Tapiną žino iš visuomeninės, žurnalistinės veiklos, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitos jo aistros – kelionių. Iš viso jis yra aplankęs apie 50-55 šalis, o kaip pats minėjo – neturėdamas lėktuvo bilieto kišenėje jaučiasi nepatogiai.

Prieš mėnesį A.Tapinas grįžo iš dviejų savaičių kelionės po Sibirą. Už poliarinio rato jis vyko kartu su projektu „Misija Sibiras‘16“, kur ne tik tvarkė lietuvių tremtinių kapus, bet ir spėjo pažinti vietinius žmones.

„Jie yra visiškai kitokie. Jie turi visai kitokį požiūrį į tarptautinius santykius, į tai kas vyksta Rusijoje. Jie yra faktiškai atkirsti nuo didžiojo pasaulio, bent jau ten, kur man teko būti. Produktai jiems gabenami lėktuvu, kadangi ten nėra nei kelių, nei geležinkelių. Yra du būdai ten nuvykti – arba atskrendi lėktuvu, arba keturias dienas plauki garlaiviu“, – „Kvepia kelionėm“ projektui pasakojo žurnalistas.

Pats A.Tapinas teigė kelionėse neskiriantis didelio dėmesio komfortui. Ar tai penkių žvaigždučių viešbutis, ar tai hostelis, ar tai palapinė, jam neturi didelio skirtumo. Svarbiausia yra įspūdžiai bei noras nueiti nuo turistinių takų.

Visų A.Tapino nuotykių išgirsti turbūt neužtektų laiko, tačiau patogiai atsiloškite ir pasiklausykite kaip reikia nepamiršti kelionių, net ir turint tūkstantį veiklų.

Filmavo/montavo: Baltas Media
Kalbino: Mantas Bertulis
Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos