Kvepia Istorijom: Keliaudama Beata Tiškevič iš naujo atrado save

Ši vasara Beatai Tiškevič buvo pokyčių metas. Ji ne tik pirmą kartą važiavo į festivalį viena, bet ir išsiruošė į solo kelionę. Ir net ne vieną. Keliaudama savarankiškai aplankė Berlyną, Varšuvą bei Kroatiją.

Pastarojoje šalyje ji perlipo ir per savo didžiulę baimę – išdrįso su guma nušokti nuo 56 metrų aukščio Maslenicos tilto.

„Visiškai netikėjau, kad nušoksiu. Netikėjau iki pat tos akimirkos, kai nušokau. Manau, kad mane gerai pažįstantys žmonės irgi netikėtų. Man šis įvykis toks didelis, vienas didžiausių. Jis man pavyzdys to, kad viską galiu nuveikti, viską galiu padaryti, jei tik norėsiu. Aš didesnė už mano baimes“, – tuomet rašė Beata.

Nors baimės buvo per akis ir nuo tilto nušoko ne po pirmo raginimo, tačiau sausakimšame kelionių projekto „Kvepia Kelionėm“ renginyje Beata apie tai pasakojo su humoru.

Kelionių skonį Beata atrado po to, kuomet pajuto, kad gyvenime reikia permainų, o būtent ta reikiama pūzlės detale tapo autobuso bilietas į Berlyną.

„Buvo laikas, kuomet išsikraustė mano kambariokės, įsimylėjo gera draugė ir visi kažkaip atsitraukė, įskaitant darbus. Likau tik viena su katinu, kuriam iš manęs reikia tik ėdalo ir išneščiau išmatas. Tuomet reikėjo kažką daryti. Ilgą laiką labai stipriai panikavau, bet pavargau nuo to.

Dariau viską, jog tik judėtų kūnas, nes galva visai nebeveikė. Pradėjau sportuoti, sveikiau valgyti, daugiau skaityti. Per šiuos tris dalykus aš ir atsistojau ant kojų, – su kauniečiais savo išgyvenimais dalinosi Beata. – Prie viso to pridėjau keliones, kurios visiškai mane prikėlė, nes jau galvojau, kad man „kaput“. Būtent keliaudama viena aš iš naujo atradau save ir atsikračiau kažkokio aukos vaidmens.“

Po šios vasaros savarinkiškų kelionių Beata jaučiasi daug stipresnė, didesnė, drąsesnė, labiau savimi pasitikinti, tačiau neslėpė, jog norėtų surasti tokį mylimą žmogų, su kuriuo galėtų keliauti kartu.

Ji taip pat atsiminė daug baimės sukėlusią istoriją iš nacionalinio Plitvicos ežerų parko, įspūdžius iš Berlyno, norą išmokti daug naujų dalykų, sutiktus pakeleivius bei dar daug įdomių dalykų. Siūlome pasiklausyti Beatos pasakojimą „Kvepia Kelionėm“ projektui.

Filmavo/montavo: Baltas Media
Kalbino: Mantas Bertulis
Total
0
Dalinasi
Related Posts